Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koja pumpa za aq od 300litara i dubine vodenog stuba 55-60cm Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam dve tri vazdusne pumpe do sada i sve su stradale na isti nacin. Prosto puknu u delu gde se montira crevo. Poslednja pumpa koja je dozivela istu sudbinu bila je tetra asp 150. Ova pumpa je imala problem da gura vazduh na dubini od 20cm, jer je pustala na pukotini a onda se plastika raspala u delu izlaza za crevo. Koje pumpe koristite za vece i dublje aq?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 1:32 am Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 1:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

APS300 - 300l i 55cm dubine, radi kao zmaj.
Mada sam imao isti problem, pukao mi je taj deo gde se navlaci crevo, ali smrt lepak je resio posao. Recimo da taj izlaz sada gura eventualno 20% slabije nego ovaj koji je citav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzecu na kraju neki kompresor....i tetra me razocarala Smile Hvala Rev
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene gura Atman onaj plavi sa dva izlaza i potenciometrom, mislim cx 98. Jedan izlaz zatvorim sa parcetom creva kojem prethodno zatopim upaljacem jedan kraj. Stoji ispod aq u postolju obesena o plasticnu vezicu, jer mi tako proizvodi najmanje buke. Radi preko 3 godine bez prestanka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probaj sa serom, i njihove pumpe su dobre.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 03, 2018 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma video sam danas atman...pa da probamo. Sera mi je skuplja od tetre u koju sam mogao da se zakunem Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License