Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razmena - Skalari/Biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Dec 09, 2017 1:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cetiri sklara na velicini: trikolor telo 6cm peraja 13-14cm, mesanci divlje forme 4cm telo peraja 9-10cm (2x) i najmanji crni mesanac telo 3.5cm peraja 8-9cm.

Razmena za bilje tipa - Alternanthera, Ludwigia repens 'Rubin', Ludwigia palustris, Poligonum sp, Cryptocoryne (bilo koje, pozeljno parva) - prvenstveno crvene..

Image

Image

Image

Inace kod "divlje" forme i kod crnog se nazire da ce mozda biti 1/3 crvene/narandzaste boje (gornje peraje i deo tela) i svi imaju crvene oci sem crnog kojem je levo crveno desno nije, mozda ce i desno vuci na crveno kad se razvije jos je mlada riba.

Ribe su trenutno kod mene u akvarijumu vec oko 30ak dana (provera da li su bolesni ili ne, iako su dosli iz akvarijuma koji redovno obilazim i proveravam stanje), razlog razmene je - nemam ih gde - a greota da se muce u niskom akvarijumu..

Napomena svi skalari idu zajedno u paketu. Ribe ne saljem, moze donosenje na zeljenu adresu/lokaciju (Beograd) ili licno preuzimanje/razmena.

..jos jedna stvar, iako nije toliko bitna, po nekoj mojoj slobodnoj proceni (75%-80%) trikolor i crni su muzjaci dok su divlja forma zenke. Koliko sam u pravu saznace onaj ko ih udomi. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 09, 2017 1:59 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Jan 04, 2018 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skalari nasli dom. Moze pod kljuc. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Plivac Razmena 0 Pet Maj 26, 2023 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kolise i skalari Gustav777 Početak u akvaristici 2 Ned Jan 29, 2023 5:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License