Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Haus des meeres - Kuca mora Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jan 06, 2018 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Haus des meeres odnosno kuca mora se nalazi u Becu i sva ta voda je spakovana u 10 spratova. Spolja se ne moze naslutiti sta se sve nalazi unutra ali ako zakoracite unutra svakako ce te ostati bez daha. Slatkovodna akvaristika je malo siromasnija u odnosu na morsku ali je odradjeno sve kako treba. Morska akvaristika ce vas kupiti za sva vremena. Kacim neke od mnogobrojnih slika koje sam napravio da bih probao docarati kako to izgleda.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I par video snimaka:


Link



Link



Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 06, 2018 1:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sub Jan 06, 2018 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preporucujem svima koji dolaze u grad da obidju.
Jesu li te spopadali oni mali majmuni?!
ranije sam imao godisnju pretplatu tako da sam cesto visio,sad dok cerkica ne odraste dovoljno da bi joj sve to drzalo paznju jednostavno ne vredi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sub Jan 06, 2018 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auuuuu al si uživao u svemu ovome. Ovo je raj za svakog akvaristu . Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 07, 2018 12:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Laki
Nisu me spopadali. Mnogo interesantni 😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sta doneti iz mora?? CristopherMoltisanti Korali i ostali Organizmi 4 Sre Jun 16, 2021 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na minut do mora VusaBEJBE Morski Akvarijumi 6 Sub Dec 14, 2019 10:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda iz mora za gupike. ccmuva Guppy fun club 2 Pet Dec 01, 2017 8:52 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mora li filter stalno da radi? spectrum Početak u akvaristici 10 Uto Jan 03, 2017 4:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dnevna soba sa ukusom mora Bojan Morska Akvaristika 3 Sub Dec 03, 2016 11:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License