Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jaja dunavskih nerita Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Jan 08, 2018 10:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam pitanje vezano za jaja puzeva dunavskih nerita, naime, da li ce se desiti nesto sa jajima tokom zamene trecine vode u akvarijumu. Mislim na jajasca koja ce ostati na suvom dok usisam podlogu i opet nalijem vodu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 08, 2018 10:34 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Jan 08, 2018 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece im nista biti dok su vlazna, a za tih da kazemo 3-5 minuta maksimum koji moze da bude pri zameni vode cisto sumnjam da ce se osusiti. Bice u redu, slobodno menjaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Jan 08, 2018 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Čudna nerita Uros Kg Ostali Stanovnici 2 Čet Sep 24, 2020 9:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nerita puž amsterdamxxx Ostali Stanovnici 2 Ned Avg 02, 2020 7:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rogata nerita m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Apr 06, 2019 2:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čija su ovo jaja? Lazzar Razmnožavanje 10 Ned Jan 27, 2019 2:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Horned Nerita puz - Rogati Nerita puz m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Apr 29, 2018 5:26 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License