Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Rana na stomaku zebrice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
brankorad
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2015
Poruke: 90
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Uto Jan 09, 2018 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
primjetio sam prije par dana da se na zebrici pojavilo crvenilo. Meni se čini da se to širi.
Riba se normalo ponaša. Šta bi to moglo da bude i kako da joj pomognem ?

Image
Image

Akvarijum je 20 litara, filtracija Atman HF101, zamjena vode 1/3 otprilike sedmično.


RB nano
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 09, 2018 2:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Jan 09, 2018 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da sam na tvom mestu ja bih je lecio u karantinskom akvarijumu sa baktopurom u tecnom stanju, po uputsvu, jer nije samo rana tu u pitanju ima i upalu skrga, prebaci je sto pre da ukoliko je cir ne pukne pa zarazi i druge ribe.. mozda se javi neko ko je imao nesto slicno pa kaze za bolji preparat cime da se leci..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Obicne zebrice Slepi_Putnik Tražnja 0 Pet Dec 30, 2022 1:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kolor zebrice gotika Na poklon 3 Uto Jun 22, 2021 7:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zebrice gotika Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Avg 04, 2018 1:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crvena mrlja na stomaku koridorasa mangaboy Bolest 0 Pet Jan 27, 2017 11:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zebrice boracBobi Arhiva Malih Oglasa 2 Pet Apr 01, 2016 10:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License