Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Morski aq Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala , nije kasno dok ga ne rasformiram smeh Jeste jako lep period ali mislim da ce biti jos lepse kad stignu ribe , a i to bi trebalo da bude uskoro . Da li je neko imao negativnih iskustava sa Peppermint Shrimp-om ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 19, 2017 11:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 12:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ево мало нових слика .... пужеви су појели све оне чупаве алге али сада крећу зелене ... претпостављам да је то нормално у овим почетним месецима . Сви корали су добро сем зелених паразоантуса који губе боју . Надам се да ће се опоравити јер су мени мерљиви параметри ок (саланитет 1,024 температура 25 и нитрати 20 )
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
midnight
Akvarista



Registrovan: 08 Mar 2016
Poruke: 142
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 9:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda gresim ali mislim da te zoe su visoko. spusti ih na dno ili blizu dna i na mesto gde ima protoka-strujanja vode ali ne previse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 9:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bogami, lepo si ga ti napunio koralima. To volim da vidim. Svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sub Jan 13, 2018 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ Midnight mozda i jeste visoko ali meni bilo zanimljivo tu da uglavim kamen . Ovih dana treba sve da prebacim u par litara veci akvarijum ali bez ovog prelivnog sistema jer je ovaj prilicno lose resen i nervira me . Tako da cu se opet igrati razmestaja . Verovatno ce dobiti adekvatnije mesto ....
@ Nikolac bice jos lepse kad se sve prosiri i poraste ,a stizu i ribe za par dana konacno ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sub Mar 03, 2018 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se javim i ja sa desavanjima kod mene ... Prebacio sam se u malo veci akvarijum i vec duze vreme planiram da napravim postolje i osposobim sump . Dalje u planu pravljenje bolje rasvete . Prvi par klovnova nije preziveo . Posle analize svega verujem da je po sredi los uvoz . Ubacio sam par molika da potvrdi to ili demantuje . Korali lepo otvoreni koliko po prethodnim slikama vidim i rastu . Bice i neko fragovanje uskoro Smile S obzirom koliko vremena imam da ispratim desavanja ja sam zadovoljan kako napreduje sve . Evo i par slicica
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Mar 03, 2018 8:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlično , sve super , samo napred !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dado87
Akvarista



Registrovan: 10 Okt 2017
Poruke: 100
Lokacija: Novi sad

PorukaPoslao: Sub Mar 03, 2018 10:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

igore super izgleda svaka cast Smile lepo si ga popunio koralima.
a sto se tice uginuca klovnova,nisi jedini..ima nas jos kojima su uginuli. sad dal je los uvoz ili nesto drugo ne znam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Pon Jun 11, 2018 1:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije me bilo dugo sa novostima pa evo da se javim . Zivi svet nepromenjen sem dodatka cheato alge koja mi je bila potrebna za borbu protiv cijano i dinoflagelata . Napravljena polica , aktiviran sump skimer , bolja rasveta i tako Smile U planu jos ato i ventilatori za digitalnim termometrom . Jos to i ne bih vise nista dirao do jeseni . To bi bilo to za sad u reci a evo i u slici Smile
Prvo kako ga ja najcesce vidim neposredno pred gasenje kad dodjem s posla
Image
pa onda sa najjacim intenzitetom svetla
Image
jedna bocna
Image
sump
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Pon Jun 11, 2018 3:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super je, bas lepo stvarno. I da nema police dobro bi izgledao Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Sre Avg 22, 2018 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj da izbacim slike kad sam vec slikao Smile a nisam bas odavno . Za pocetak novi stanovnik koji ce mi nadam se pomoci da se resim flatworms - a . Dino se bio povukao skroz , pa se posle borbe sa cijanom vratio opet po malo , sada su na redu flatworms -i , korali bolje rastu od kako je rasveta postavljena i tako Smile Moram da se zahvalim kolegama sa foruma na pomoci i savetima .
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Avg 23, 2018 12:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno! Sad treba jos kamena za jos korala Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Avg 23, 2018 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmeš špric i usisaš sve pljosnate crve što vidiš na mekim koralima i smanjiš malo hranjenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2018 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
Odlicno! Sad treba jos kamena za jos korala Very Happy

Svestan sam da mi je greben nizak u odnosu na visinu vodenog stuba ali to ce morati da saceka kraj sezone letnjih hobija Very Happy
Usput da dodam da poklanjam jednu anemonu jer mi se veceras ponovo podelila i ta mi je visak .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2018 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj da se pohvalim i ovde kad sam vec postovao .... malo sam digao greben i preslozio i tako ...


Image
how does wolverine know quicksilver
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY led rasveta za morski. xxxvelja Uradi Sam (DIY) 12 Uto Mar 16, 2021 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morski puz CristopherMoltisanti Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 14, 2020 12:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kompletan morski akvarijum milanpop Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Maj 29, 2020 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morski korali No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Nov 20, 2019 8:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License