Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zastoj u slanju poruka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zašto već danima poruke stoje u delu ''za slanje'', nikako da odu onome kome sam ih poslao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 6:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili ih nisu otvarali sto je veoma moguce ili je opet neka greska u serveru kao pre nedelju dve sto se dogodilo kada je par poruka nestalo sto iz pp-a sto pisanih u temama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Misliš da ih nisu administratori otvarali? Nisu nestale. Još uvek su u mom sandučetu ''za slanje''.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne na administratre vec na nove korisnike na forumu, ukoliko si poslao novim korisnicima, tek kad otvore poruku tj procitaju prebacice se na poslate, primete posle par dana, javice se oni vec. Smile

http://www.akvarijum.org/forum.....13999.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se. Hvala. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim i drugi put. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poruku nije pročitao onaj kome si poslao, iz tog razloga stoji "za slanje", inače NIKO nema mogućnost čitanja privatnih poruka niti takve nebuloze ikome padaju na pamet, ipak je to stvar pre svega kulture i bontona...
http://www.akvarijum.org/forum.....13999.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Horuse, ako im isključena notifikacija putem maila da imaju pp, ne mogu da znaju nikako da imaju pp dok ponovo ne otvore forum (ulogovani).
Moje podešavanje, npr.:
Image
To jednostavno možeš i sam da proveriš, tj. kada su zadnji put bili na forumu, kada klikneš na profil člana i tu sve piše. Npr.:

Image

Inače, da Vas ne buni, smisao privatnih poruka je da budu privatne i da ne može NIKO da ih čita osim onoga koji ih šalje i onoga kojem su poslate.
Možda i postoji neka magija, ali nema puno mađioničara na svetu koji to mogu da izvedu Smile
Da ti se neko uloguje na nalog ili ukrade lozinku pa pročita pp ili šta več uradi, to je več realno ali za to su ljudi uglavnom sami krivi...

Ne bi imao poruke u sandučetu za slanje ako je bila greška na serveru. Kod greške na serveru se gubi samo onaj deo podataka do zadnjeg BackUp-a. Na koliko je sati/dana/meseci/godina podešen ne znam. Standardne procedure su obično nekoliko puta na dan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Ne bi imao poruke u sandučetu za slanje ako je bila greška na serveru. Kod greške na serveru se gubi samo onaj deo podataka do zadnjeg BackUp-a. Na koliko je sati/dana/meseci/godina podešen ne znam. Standardne procedure su obično nekoliko puta na dan.


Hvala na objasnjenju da nije do servera, kao i za sam princip rada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jan 12, 2018 11:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ja ni pomislio da administratori otvaraju poruke. Možda je bolje reći prosleđuju neotvorene poruke. Zapravo, ja nisam znao da se iz mog sandučeta ''Za slanje'' poruka briše tek kada primalac otvori poruku. Sve je u redu. Čekam primaoca da se uloguje, i primeti poruke. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poruka se ne šalje?!?!? IvanGrozni Obaveštenja 1 Sub Nov 21, 2015 8:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Greska u broju poruka Milan.B Obaveštenja 1 Pet Avg 28, 2015 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Obrisana poruka? Suncokret Obaveštenja 6 Pon Jan 06, 2014 4:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 1000. Poruka! :) jovica Razno 16 Uto Jun 04, 2013 10:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati kako da postignem 50 poruka ? nemam ime Razno 6 Pon Maj 20, 2013 9:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License