Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijumi po meri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Sre Jan 17, 2018 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S obzirom da mi ne odgovaraju akvarijumi u ponudi hteo bih poruciti jedan po meri pa sam hteo pitati gde je najbolje jer bi kvalitet ali i da ne odvaljuju cenu i takodje da prave sa poklopcima sa lampama da ne moram one sto se na zid kace da ubacujem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 17, 2018 1:18 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Saša88
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2017
Poruke: 19
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Sre Jan 17, 2018 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jos da si stavio lokaciju gde zivis bilo bi dobro xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Sre Jan 17, 2018 10:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahha upravu si glavnu stvar nisam rekao ja sam u Beogradu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sre Jan 17, 2018 11:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aj kad je vec to pitanje, moze i za Novi Sad isto ? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Woodoo
Akvarista



Registrovan: 27 Jun 2017
Poruke: 12
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 18, 2018 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam uradio po meri kod sponzora foruma AkvarijumArt na Novom Beogradu. Prezadovoljan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Saša88
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2017
Poruke: 19
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Čet Jan 18, 2018 2:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cvrc ::
Aj kad je vec to pitanje, moze i za Novi Sad isto ? Smile


javi se u inbox
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijumi ostali za starim zemunskim... user001 Na poklon 6 Sre Apr 28, 2021 9:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi 400 l i 250 l police i RO Dzo Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Avg 28, 2019 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi na prodaju Pecinac Arhiva Malih Oglasa 14 Čet Jun 20, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moji Akvarijumi radovicmiladin86 Akvarijumi 4 Čet Maj 09, 2019 6:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bojan95-akvarijumi Bojan95 Akvarijumi 44 Sre Mar 20, 2019 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License