Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novi akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Ned Jan 21, 2018 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aqua zoo shop u Maksima Gorkog
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 21, 2018 11:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aqua zoo shop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda će ti Nina sve objasniti.
A što se tiče visine, mislim da ti vodeni stub neće preći 51-52 cm, ako ugradiš T8 rasvetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vazi hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoću i ja da i meni Nina objasni hehe.

Nešto čitam pa mi nije baš jasno. Ovaj akvarijum je visok a kratak. Rodostomusi će baš da se provedu. Ja sa mojih 90cm pa mi ih nekako žao. Taman zaplivaju a već moraju da koče. Sa tih 45cm živ nisam. Skalari mogu samo da se vrte oko svoje ose.

Po meni je ovo potpuno pogrešan izbor riba za ovaj akvarijum. Ali to je samo moje mišljenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Uto Jan 23, 2018 4:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nije im dobra duzina tako da necu njih uzeti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License