Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ataman EF4 curi mi iz motora sa strane Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 21, 2018 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi da li neko moze da mi pogne kupio sam polovan filter na kupujem prodajem Atman EF4. Kada mi je iskljucen on mi curi sa strane gde su mu rucke za nosenje. Bio sam mu rasklopio gornji deo gde mu je motor tu su sve gumice i sve su uredu koliko sam video vratio sam sve na mesto i ostavio posto se bojim da nesto ne pogubim od delova. Hvala vam u napred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 21, 2018 11:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 8:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa osim da neko dodje lično kod tebe i pogleda šta je, teško da može ovako da ga popravimo. Filter može da curi samo zbog dve stvari. Ili je pukao ili gumice ne dihtuju dobro. Kažeš da si ga rasturao i da ti deluje ok. E sad i to je relativno. Napisao si kada je isključen curi. Što bi značilo da kada je uključen ne curi.

Slikaj to gde curi pa da probamo da dijagnostikujemo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoces da ga rasklopim celog da vidite i gumice ne vidim nigde da je piukao. Ali cu pogledati opet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image


Image
Image



Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ovde imaš neki dihtung i šta je ovo što sam zaokružio
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema tu nikakav dihtung a ni gumica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 3:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja danas perem moj kanister filter istog tipa, pa ću pogledati gde sve treba da ima dihtunge. Trebalo bi da ima dihtung između poklopca i kante.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam puno ako nije vam nije problem slikajte bas da vidim posto sam ja kupio ovaj polovan pa ne znam da li je otvaran ili ne .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tu bi morao da bude dihtung. Sačekaćemo Horusa da vidi tačno pa ćemo dalje da diskutujemo kako napraviti dihtung.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 22, 2018 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje tako posto sam ja bas gledao i trazio po netu kako izgleda iznutra ali nisam nista nalzaio. on je meni curio od kada je stigao i kad radi i kada ne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jan 23, 2018 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam prao filter, pa rekoh da ispunim obećanje. Videćeš na fotografiji, ja sam obeležio mesto gde se nalazi dihtung. On je uvučen u žljeb, i jedva ga prstom dodirujem. Plastična ''kanta'' uđe u taj žljeb, i onda sve to perfektno dihtuje. Mene buni nešto drugo kod tebe. Ako curi na spoju poklopca i ''kante'', onda bi se voda slivala niz ''kantu'', a ne u te držače za ruke. Držači su iznad spoja poklopca i ''kante''. Kod tebe curi negde na gornjem poklopcu.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 23, 2018 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa da meni je problem unutra u poklopcu ja tu gumu u zljebu imam. Zato sam sam ga i rasklopio da vidim da li fali neki deo ili nesto. Trazio sam po internetu da li ga je neko rasklopio ali nisam nasao nigde pa sam se zato javio mozda je neko imao problem kao ja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jan 23, 2018 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po mom skromnom mišljenju, tebi ne dihtuje na jednom od ovih mesta. Ili, možda na sva tri. Voda iz creva bi trebala da ide direktno u ''kantu'', a ne ispod poklopca.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 23, 2018 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta mi preporucujete da uradim gde mogu naci nove gumice ili mozda da napravim ne znam ni sam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jan 23, 2018 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda ima original gumica u akvašopovima. Možda bi mogao da nađeš i neke gumice tih dimenzija, pa probaj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kanister filter curi na slavinama brz... Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Pon Avg 30, 2021 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kućište motora za Atman EF4 Blue Tražnja 0 Uto Dec 08, 2020 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filter sa zazorom i 3d pozadinom - lo... becke021 Filteri i pumpe 16 Pon Apr 16, 2018 6:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka HOB Sobo WP 606h curi kod pumpe sstanko78 Filteri i pumpe 3 Pon Sep 11, 2017 8:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ataman 3338 nebojsa.85 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Nov 22, 2015 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License