Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ataman EF4 curi mi iz motora sa strane Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 12:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim isto što i Horus.

U samom poklopcu ne bi trebalo da bude vode, osim ako neki od ovih spojeva nije dobar ili postoji neka rupa. Mislim da ima delova na AliExpress-u ili eBay-u.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 12:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ces tesko naci kod nas, jedino da vidis na na ebay, naravno ako hoces original gumice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 9:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo Blue te je vec posavetovao Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledacu danas ako ne oticu do Gumatika oni prave sve zivo od gume pa da mi naprave sve komplet cak i rezevne ako procuru. Hvala vam puno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije nigde nista puklo gledao sam sve potopio sam ga pod vodu da vidim da li ce procureti od dole ali nigde nista ne curi. Onda je sigurno te gumice popustile. Kontam da nema sta drugo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da i zeleo sam vas pitati creva od dolaza i odlaza vode do kanistera da li ja to smem promeniti i staviti bila koja posto su mi jako kruta creva jedva sam ih postavio pa se bojim da mi ne puknu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možeš koristiti bilo koje crevo tog promera.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam puno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 24, 2018 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ovo o-ring gumica? Da si u Beogradu pa da te uputim gde možeš da kupiš. Za NS nemam pojma.

U svakom slučaju curi negde na nekoj gumi. Ne znam kako izgleda kompletan filter da bih mogao tačno da ti kažem. Ali pogledaj svaki spoj. Izmedju svaka dva dela koja se spajaju a da su u dodiru sa vodom mora da postoji gumica ili neki dihtung.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristijan Frindik
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2018
Poruke: 13
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jan 27, 2018 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni izgleda da je ovo o-ring gumica kontao sam otici u bilo koju radju koja prodoje sve za vodovod i kanalizaciju da pitam ako nema da odem do firme koja pravi sve od gume da pita. Pogledao sam sve nigde se ne vidi nista. Razmilsljam da promenim sve gumice od jedamput pa da vidim. Okacio sam ranije u porukama sve slike kako sta izgleda pa mozete videti. A mogu jos okaciti slika posto mi stoji rasklopljen
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kanister filter curi na slavinama brz... Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Pon Avg 30, 2021 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kućište motora za Atman EF4 Blue Tražnja 0 Uto Dec 08, 2020 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filter sa zazorom i 3d pozadinom - lo... becke021 Filteri i pumpe 16 Pon Apr 16, 2018 6:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka HOB Sobo WP 606h curi kod pumpe sstanko78 Filteri i pumpe 3 Pon Sep 11, 2017 8:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ataman 3338 nebojsa.85 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Nov 22, 2015 8:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License