Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uzgajanje ribica u velikim kanisterima i kacama za vodu! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
corvus
Akvarista

Registrovan: 23 Okt 2013

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je vec receno u ovoj temi , na pocetku smo pricali i o nacinima kako da bure izbegne pregrejavanje ,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 3:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

zaneti
Slučajni Prolaznik

Registrovan: 15 Jul 2016

PorukaPoslao: Ned Jul 16, 2017 4:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je opasno sto temperatura u ova dva dana kad je hladnije nocu padne na 18-19? inace bure od 120l i gupike su u njemu.
zaneti
Slučajni Prolaznik

PorukaPoslao: Sre Jul 19, 2017 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Link

Snimak je dobar tek nakon 35 sekundi.

Poslednji izmenio nesa69 dana Sre Jul 19, 2017 7:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
PAN
Akvarista

Registrovan: 29 Okt 2016

PorukaPoslao: Čet Jul 20, 2017 6:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Strava,

jedino ne znam da li imaju dovoljno svetla i mali je kontakt vazduh voda pa možda ne bi bilo lose dodati kiseonika.
zaneti
Slučajni Prolaznik

PorukaPoslao: Čet Jul 20, 2017 9:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svetlosti bi trrbalo da imaju, za pumpa za kiseonik radi 5-6h.
PAN
Akvarista

Registrovan: 29 Okt 2016

PorukaPoslao: Čet Jul 20, 2017 10:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je biljka unutra, super izgleda.
zaneti
Slučajni Prolaznik

PorukaPoslao: Čet Jul 20, 2017 10:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pistia i eichornia-zumbul
Običan Čovek
Akvarista

Registrovan: 07 Jul 2017

PorukaPoslao: Pet Jul 21, 2017 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ubacio 20ak malih u 120l. Sunce greje do 11h,posle su u hladu. Temperatura je maksimum do sad išla 29C. Tu su već nedelju dana, ubaciću još malih za neki dan.
Od biljaka sam stavio Valisneriu, posadio sam je u čaše, ali se nije primila. Propala je baš, ne znam zašto. Po površini je Ricia i ona je ok za sad.
corvus
Akvarista

Registrovan: 23 Okt 2013

PorukaPoslao: Sub Jan 27, 2018 5:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamrla tema Smile kako stojim sa planovima za novu sezonu.
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zlatna ribica na boku kristinabg94 Bolest 2 Sub Jan 13, 2018 12:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesti ribica ccleaner Bolest 15 Pet Jan 12, 2018 1:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Spasena ribica Luke1stofmyname Ribe 10 Sub Dec 02, 2017 4:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zlatna ribica crne mrlje Arkadijee Bolest 16 Pon Nov 27, 2017 3:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nekativna ribica, slabo jede PeraPerica Bolest 2 Uto Okt 03, 2017 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker