Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razbore - udvaranje ili... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2018 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razbore su se do sada vise puta ovako ponasale, ali sada sam uspeo da ih snimim.
Naime, stanu jedna pored druge, mlate zadnjim perajem par sekundi i onda se kao gricnu i tako opet.
Meni sve ovo sve dejuje na neko muvanje, jer deluje bezazleno, ali mozda je i nesto drugo...
Koga ne mrzi, neka pogleda snimak, pa neka kaze o cemu se radi.


Link


Poslednji izmenio nesa69 dana Pon Jan 29, 2018 8:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 29, 2018 7:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Jan 30, 2018 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmmmm ja sam primetila da moje to isto rade, samo sto plivaju po akvarijumu, jure se malo, a onda se kao sudare bokom, onda malo nastave da plivaju zajedna, pa se odvoje i tako u krug. Kapiram da se muvaju, nzm sta bi drugo bilo, saznacemo kad budu imale mladunce :')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Uto Jan 30, 2018 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno to je to. Ženka je malo krupnija od mužjaka i kao par se izdvajaju.
E sad ih treba izdvojiti u zaseban akvarijum dobro ubiljen ,dole mogu i klikeri ili već
neki kamenčići gde će biti položena i oplođena ikra.Polažu ikru u jutarnjim časovima,
čim je ženka prazna treba ih odstraniti i vratiti u zajednički akvarijum ,da nebi pojeli ikru
ili kasnije mlađ.
Održavanje ikre, i uzgoj mlađi je priča za sebe (to je teži deo), Ja sam uspeo samo jednom
da ih izmrestim ,nisam ni pokušavao više zbog okolnosti i malo uspeha u odgoju mlađi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 30, 2018 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bitno da je u akvarijumu ljubav, a ne rat! Smile

Svakako nemam nameru da ih izdvajam i da probam da ih mrestim, neka se vole tu gde su, pa ako nesto bude (u sta sumnjam) super, neka se snalaze same, a ako ne bude, nikom nista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Espei Razbore Nikola00 Tražnja 1 Pon Dec 27, 2021 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaxy razbore I pigmeus coridoras Ludwigia Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 11, 2019 10:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Flameusi i razbore Rizbo Akvarijumi 4 Čet Okt 04, 2018 7:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mikro razbore na + 35 gotika Ribe 6 Sre Jul 22, 2015 6:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam kamenje za razbore maryja Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 24, 2015 3:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License