Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Drzaci za cevi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovanje.

Problem mi je nabaviti drzace za cevi i creva.
Pretrazio sam Sombor ali nisam nigde nasao.
Molio bih ako neko ima iste ili zna gde ih se moze naci.
Da ne otvaram novu temu,takodje mi je potreban Drop Checker.

Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 12:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 1:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ti treba unutar akvarijuma ili na spoljasnjem delu? Jesi probao farbare? Ili ako je unutar akvarijuma mozes priljubnice one na vakum da koristis, kao za grejac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma takvi mi i trebaju,bio sam u svim prodavnicama u kojima sam mislio da ima,kinezi,gvozdjare,prodavnice kucnih ljubimaca...ne znam vise gde da gledam.pitao sam i za drop checker i negde sam dobio pitanje umesto odgovora...tj. "sta je to?"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa svojevremeno se moglo u RAINFORESTU kupiti drop čeker
a pošto vidim da si iz sombora to ti nije problem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dare021 ::
pa svojevremeno se moglo u RAINFORESTU kupiti drop čeker
a pošto vidim da si iz sombora to ti nije problem


Nazvacu ih sutra ili cu poslati mail,mada sumnjam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 01, 2018 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aliexpress, eBay, a gde drugo... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pet Feb 02, 2018 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam pre neki dan naručio preko eBay-a, naravno Free shipping, tako da očekujem da stignu tek u martu! Tebi je možda hitnije, pa imaš opciju i da platiš poštarinu da stignu brže, ako se novčano uklapaš!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Feb 02, 2018 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S'obzirom da ce im sad nova godina, sve sta porucite nece stici bas brzo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Feb 03, 2018 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da mogu da cekam mesec dana porucio bih,ali mi se ne da bas cekati toliko,a i pokusao sam da narucim preko alija i nisam uspeo zbog nedovoljno sredstava za placanje.E sada,vi bi rekli da trebam imati para na racunu,a imam ih,a zasto ne mogu to je pitanje za banku koju nemam potrebe da zovem jer cu sve da nabavim pre..Uglavnom,DC ce mi stici u ponedeljak,dok za nosace cekam potvrdu,jer mi trebaju nosaci za cevi od 10-12mm.
Ovom se prilikom da se i zahvalim svima za pomoc oko nabavke i zamolio admine da arhiviraju ovaj post.
Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Feb 03, 2018 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato sto moras imati 5% preko tog koliko kosta ako imas knap.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Feb 03, 2018 5:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dovoljno za jos jedan komplet akvarijum...ne verujem da nema dosta za jedan DC od 1.5$ :S
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Drzaci-konzole za rasvetu Malina Ostala oprema 6 Sub Sep 28, 2019 8:01 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Starteri i prigusnica za t5 24w cevi,... VilenjakBg Rasveta 2 Pet Dec 14, 2018 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prelivne cevi Stefanbgd Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Jan 17, 2018 12:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jos jedna tema: LED rasveta ili fluo ... kovle Rasveta 22 Pon Maj 23, 2016 2:43 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License