Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristika u Solunu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Feb 05, 2018 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ćao društvo,

Imam prilike da odem za praznik do Grčke. Ako odem, bolje na vreme da se pripremim:
Da li neko zna za neku dobru radnju u Solunu ili bilo šta vezano za akvaristiku???
Jel neko imao prilike tamo nešto da pazari? Kakav je kvalitet ribica?

Bilo kakva saznanja vezana za akvaristiku u Solunu, pišite!?

Hvala.

P.S. Ako nađem ljubičaste ili kakve još amazonce ili ramshorn puževe uzimam pa javljam. Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 05, 2018 2:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pon Feb 05, 2018 2:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U Solunu ima dosta pet shopova u samom centru, ne znam kako su opremljeni, ali sigurna sam dobro. Ocekuj da cene budu isto tako dobro opremljene, s obzirom da su u EU.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 06, 2018 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super,
uzivaj praznicima ! I javi kad ih doneses Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 06, 2018 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Srećan put. Javi kako si ih preneo. A mogao bi da mi kupiš par otocinklusa. Čisto da mi ne dolaziš praznih ruku. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Uto Feb 06, 2018 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Par - kao jedan par, ili par - za sve pare pa koliko bude!? Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Feb 06, 2018 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima dobrih pet shop-ova u Solunu ali su slabi sa živim svetom a sa hranom i tehnikom skupi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Uto Feb 06, 2018 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nzivkovic,pa za sta su onda dobri? Nemaju ribe a hrana i oprema skupi,lol. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Uto Feb 06, 2018 11:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vukolic.Igor ::
nzivkovic,pa za sta su onda dobri? Nemaju ribe a hrana i oprema skupi,lol. Smile


Izbor opreme je mnogo bolji nego kod nas, hrane takođe. Ko voli kvalitet i ne žali pare može da pazari ono šta hoće.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Feb 19, 2018 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno, više me interesovao živi svet. A i baš sam želeo da konačno Mladen dođe do svojih Otocinclusa. Ali... RAZOČARENJE!

Ribice su im mnogo loše a skupe. Gupike koje sam video pola sa krivim kičmama! Borac plavi, kao moj, ništa spektakularno 10€. Platike 3€. Otocinclusa nije ni bilo. Stanje akvarijuma i uslovi u kojima im se ribice nalaze, razočarao sam se. Naši preprodavci i odgajivačnice su 100x čistije i lepše, a ne može da se poredi sa akvarijumima po našim radnjama. Verujte što se tiče živog sveta, bolji je izbor kod nas. Pored takvog utiska, opremu nisam ni gledao! uaua Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 6:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pecinac ::
Pored takvog utiska, opremu nisam ni gledao!


haha

Kakve veze ima oprema sa njihovom ravndusnoscu kod odrzavanja akvarijuma i kvalitetom ribe?

..ali ukoliko su im akvarijumi prljavi mora da je i oprema kojom se akvarijumi odrzavaju losa!

haha

Salim se naravno, razumem te u poptpunosti sto si odustao od bilo kakve kupovine, iskreno i vecina nas bi isto postupila.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 11:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smej se, smej... još bi se više smejao da si video moj osmeh dok sam ulazio u radnju, i facu kad sam izašao iz iste!!!
A onda druga radnja, pa treća... već je razočarenje bilo prešlo u bes! bangbang
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tanjgarika akvaristika nikouro Akvarijumi 3 Pon Nov 30, 2020 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika NOVI SAD Dare021 Upoznavanje 0 Ned Okt 18, 2020 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u doba korone Baia Akvarijumi 70 Sub Mar 21, 2020 9:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u dijaspori Baia Upoznavanje 0 Sub Feb 02, 2019 3:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License