Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 koja rasveta za 360l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kovac imre
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Dec 2017
Poruke: 4

PorukaPoslao: Čet Feb 08, 2018 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam akvarium od 360 l d150/v60/s40 sada mi je rasveta neonka od 120 36w i tri obicne sijalice od40w čini mi se da nema dovojno svetlosti dajte mi neki predlog sta još trebam da uradim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 08, 2018 11:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Feb 09, 2018 3:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dosta ti je dubok vodeni stub i preporuka je da stavis MH bez haube da bi mogla da se hladi ukoliko hoces da prodre do samog dna ili da dodas minimum jos 3 neonke sa reflektorima.

Sta imas od bilja ili sta je u planu od bilja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 09, 2018 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje bi bilo da kazes sta ces drzati u tom akvarijumu, pa onda da se polemise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kovac imre
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Dec 2017
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pet Feb 09, 2018 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav svima! od biljaka imam valisneriu . moj akv. je star 15g. pa mije alga podrška pod silikon pa ga moram razlepit iponovo sastavit pa mi je željka da bude sve kako treba zato mi treba ponoć prijatelja .ono sa još tri neonke mi se sviđa imam dve konzole duple i stace izpod poklopca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kovac imre
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Dec 2017
Poruke: 4

PorukaPoslao: Pet Feb 09, 2018 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav razmisljo sam o kraljevskim neonkama i diskusmi imam lepog plstosmusa i botiku od biljaka za sada neznam sta bi islo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 6:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukoliko ces ubacivati diskuse i neonke idi na varijantu biotopa tacnije bez bilja, tako da mozes i sa malo svetla da prodjes tacnije dve neonke (u krajnjem slucaju i samo ta jedna), a ne cetiri iz razloga sto ce se same ribe osecati prijatnije u tamnijoj atmosferi i dobice izrazenije boje nego kod osvetljenog akvarijuma "koji se lepo vidi", mozes da pobacas po povrsini plutajuce bilje da pusti korenje pa da da poseban efekat. Ukoliko ti je do bilja onda ipak cetiri neonke i udri po ludwigijama i hygrophilama, jer su em najlakse za odrzavanje em brzo rastu pa mozes da ih rasporedis po celom akvarijumu za relativno kratko vreme, a usputno dodas i kripte da zauzmu prednji plan iako su sporo rastuce. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kovac imre
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Dec 2017
Poruke: 4

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pzdrav. hvala drugari na predlozima čim ga razlepim i sastavim krecemo u akcju momentalno nemogu jer mi poslodavac digo radno vrme na jedanajest casovno vreme.razmisljo sam o biljkoma u akv.mislim da ce biti lepsi.sta mislis dal su bolje led ili obicne neonke il nesto drugo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LED rasveta Japonikus Tražnja 0 Uto Apr 12, 2022 2:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta u akvarijumu 80*50*45 Valerija Rasveta 5 Ned Sep 12, 2021 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta Stefanbgd Tražnja 0 Uto Jun 01, 2021 11:54 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License