Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 RO sistemi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista

Registrovan: 09 Feb 2016

PorukaPoslao: Pon Feb 12, 2018 8:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam isti aparat, samo sa tri segmenta, kod mene isto dosta sporo ide punjenje meke vode, npr balon od 5L napuni za npr sat ipo, dva, dok jedan akvarista mi je rekao da njemu isti taj aparat napuni za 15 min, a njegov mnooooogo stariji od mog, ne znam u cemu je poenta, mozda u pritisku...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pon Feb 12, 2018 8:41 am Snimi Poruku Nazad na vrh

garda011
Akvarista

Registrovan: 29 Jan 2010

PorukaPoslao: Pon Feb 12, 2018 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kad me pomenu sone aj da objasnim kako. imate malu valjkastu budzu pise na njemu flowrate i vama je 300 ako se ne varam. ja sam na izlazu stavio flowrate 400 kupio u subotici . on bukvalno prigusuje izlazak prljave vode i uz pomoc njega sam dobio troduplo veci protok ciste vode . bitna stvar je i cesmovaca kakva je sa parametrima kod mene se krece od 180 do 250 ppm . samim tim lakse uredjaj radi . merio sam kod brata na nbgd tamo dolazi na 400ppm sto je haos .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka ReefrooM Akvarijumi i Akvarijumski Si... igoRR Akvarijum Studio ReefrooM 1 Ned Okt 27, 2013 2:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 sistemi: kupovni ili DIY WoodyAllen Početak u akvaristici 6 Sub Jul 06, 2013 2:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker