Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pravljenje akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DejanD
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2018
Poruke: 17
Lokacija: Beograd,Vracar

PorukaPoslao: Pon Jan 15, 2018 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hteo bih napraviti akvarijum od 150-200L biljni akvarijum. Vec imam akvarijum od 30L ali cenim da je od 175L druga prica s obzirom da u malom drzim zebrice i neonke, a u ovaj veliki sam hteo ciklide da stavim. S obzirom da sa ciklidima nikad nisam imao iskustva zeleo bih da pitam da li je to ok litraza za neki lepi akvarijum sa ciklidima i koje bi mogao da stavim u njega zajedno i tako to ili je bolje da ubacim one standardne ribe kao skalare i tako te (mislim da su i skalari ciklidi ali nisam siguran ali mislim na one “prave” skalare sareni i tako to). S obzirom da hocu i biljke nadam se da i biljke mogu da ukopim. Tadodje da li mozete otprilike da procenite koliko ce me sve to kostati ne treba nesto precizno nego cisto otprilike da znam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 15, 2018 6:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ticma
Akvarista



Registrovan: 04 Feb 2013
Poruke: 41
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 13, 2018 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobra je veličina. Računaj da su ciklidi dobri plivači i teritorijalci tako da akvarijum treba da je duži da mogu plivati i dosta kamenja da se mogu skrivati, naravno kvarcni pesak pošto kopaju skloništa.
Teško ćeš uspeti da održiš bilje sa ciklidima pošto će sve počupati
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Feb 14, 2018 9:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ciklid je jako sirok pojam. Kad kazes ciklid skoro da si rekao hocu ribu. Toliko precizno. Ciklidi su sve od oskara preko skalara do diskusa, trofeusa, ramireza. I mnogi se drze sa biljkama. Samo neke vrste ih cupaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pravljenje rasvete od Led cipova 3w Ikebana Oprema u morskoj akvaristici 26 Sub Avg 13, 2022 7:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License