Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Majstor za haubu NS Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lexinho021
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2017
Poruke: 21
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2018 12:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, moze li neka preporuka za majstora koji bi mogao da mi izradi staklenu ili drvenu ili neki treci materijal haubu za akvarijum? Rasvetu imam resenu vec, samo bi trebala da se ubaci u tu haubu. Akvarijum je manjih dimenzija 45x32x30.

Saljite u pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2018 12:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2018 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja preporuka ti je pet sop Cuca u Kraljevica Marka, momak moze svasta da ti napravi i extra je korektan za saradnju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srdjan R
Akvarista



Registrovan: 24 Nov 2012
Poruke: 186
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2018 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tek sad videh u PP, izvinjavam se!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka komoda-majstor n1kolaola Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 23, 2015 9:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobar majstor Khyron Arhiva Malih Oglasa 2 Sub Jun 14, 2014 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban majstor Kobra Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Mar 13, 2014 5:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam haubu akvarijuma za grejac Daki82 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Maj 17, 2013 12:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Haubu za akvarijum BoGi91 Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Jan 10, 2013 8:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License