Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potrebne nezahtevne biljke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
njanja
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 146
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 11:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko ima viska nekih ne zahtevnih biljaka npr. Kripte, microsorum ili nane na poklon ili neku manju nadoknadu?

Samo Novi Sad


Poslednji izmenio njanja dana Ned Mar 04, 2018 11:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 11:30 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 8:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih mogao nesto da secnem i da ti dam ali nista od navedenog. Imam diformis, ludvigiju. Eventualno jos nesto da pogledam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
njanja
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 146
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 10:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze, nego nemam neko jako svetlo pa mi je sa ovim sigurnije.
Imam dve diodne trake , neznam koje je jacine jer je to brat sklepao. Ove navedene biljke lepo rastu, e sad ne znam za ostale.

Mada mozda bi ovima sto si naveo i bilo ok, diformis sam imala davno isto je lepo rasla na slabijem osvetljenju.


Poslednji izmenio njanja dana Pon Mar 05, 2018 10:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda bih ja mogao da pomognem sa mikrozorumom,na jednom listu mi izlaze mladi,nekih 1-2cm.Ne znam kako bi pomoglo,a da izrastu dovoljno voliki,da ne moras da cekas da porastu kada ih usadis,trebace im bar mesec dana...
Ajde pogledacu kako i sta sa njima pa ti se javim.Sledeca zamena vode mi je za 5 dana,tada mogu da ih iseckam i spremim,ako odgovaraju mali i ako ne zuris.
Poslacu ti sliku kada mi se telefon napuni,ok?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
njanja
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 146
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma moze , ne zurim. Hvala Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License