Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potrebne grane do 50 cm duzine Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li negde u BG mogu da se kupe najobicnije grane a da to nije ceo panj. Znaci da bude tanko 1-3 cm, dugacko do 50 cm. Obilazio sam aq radnje ali vecina ima samo panjeve. Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 9:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 1:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedino da probaš po radnjama tipa garden centar i sl.
Drugo rešenje je malo duži boravak u prirodi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gradsko zelenilo kako kad ima "akcije" secenja krosnji koje su prerasle donju granicu (tacnije kad ih neko pozove da seku granje na koje se deca pentraju), mozes njih da pozoves da vidis ako su skoro negde sekli nesto pa da ti daju informaciju i koje drvo su obradili. Npr ja sam ih pre dve godine bukvalno maltretirao sa pozivima dok nisam otkrio gde su cupali zivu ogradu na NBG-u pa sam isprobavao nesto sa tim granjem da radim, ali nazalost bez dovoljno informisanosti sam pobio dosta zivog sveta jer nije bilo za akvarjum jer je pustalo toksine (ima oko 7-8 vrsta zive ograde, jos moram da se igram sa tim da vidim koja moze koja ne). Uglavnom pozovi njih ili neko stovariste rezane gradje, kako kad neki dobijaju i neobradjenja debla, pa vidi da li imaju ono sto ti treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas na kp danas postavljen oglas,na prodaju grane vinove loze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lenji Lisac ::
Gradsko zelenilo kako kad ima "akcije" secenja krosnji koje su prerasle donju granicu (tacnije kad ih neko pozove da seku granje na koje se deca pentraju), mozes njih da pozoves da vidis ako su skoro negde sekli nesto pa da ti daju informaciju i koje drvo su obradili.


Da si iz Ns-a uputio bih te odmah ispred moje zgrade, posto su pre par dana posekli gomilu platana i glogova i ostavili sav krs da tu stoji, jos ga nisu odneli... Valjda ih je isto iznenadio sneg u februaru, kao i nase putare... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 04, 2018 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima...mislim da cu uskoro imati resenje. Nesto od vrbe cu da iskombinujem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 2:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

becke021 ::
Valjda ih je isto iznenadio sneg u februaru, kao i nase putare... Smile


Mene je vise iznenadilo da su sadnice javora od prosle godine iscupali iz zemlje i ostavili da im se koren smrzne do mere kada propadne i nije vise za ponovnu sadnju pa su javili Zelenilu da je kao pr
palo zbog hladnoce i kao nikom nista, a i oni se cudili kako su propale ali ipak ne znaju celu pricu, pa su ih neki pojedinci (idioti koji su ih i icupali) ostavili sa strane za bacanje par zgrada od mene i dve nedelje nema ko da ih ukloni, ali ima ko da ih pokupi.. Wink

..samo jos da se spreme za akvarijum. Laughing

manastiriste ::
..mislim da cu uskoro imati resenje..


Ukoliko ti treba par komada javi se nisu 50 vec oko +150 pa seckaj i pripremaj ukoliko te ne mrzi.. Wink

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Edit:

- ...pa su javili Zelenilu da je kao propalo zbog hladnoce i kao nikom nista..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne Gupy i Borci mikica555 Tražnja 0 Uto Jan 19, 2021 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne dunavske nerite scorpion Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 16, 2020 2:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne biljke Bugiman Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Apr 17, 2020 6:36 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License