Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Qwerty's Kingdom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenka je postala muzjak i to vrlo aktvan :') kapiram da mogu u istom akvarijumu i jedni i drugi samo da ima dovoljno prostora da zenke mogu da zbrisu pred napadom navalentnog muzjaka.

A Imace lep zivot ako ne nastavi da ganja sve po akvarijumu, u suprotnom cu da mu zavrnem siju licno hahahah smejanje salu na stranu, vidim da mu se svidja, zivahan je bas, jede sve sto stigne, rogove puzeva obozava haha

Ici ce jos biljaka u vrlo skorije vreme, taman dok napravim rasvetu da mogu i biljke da se razmasu u punom sjaju. A do tad se molim bogu da prezive sve kozice (jedna na zalost vec tragicno skoncala od Qwert Zja), sto znaci da ce da me ubrza sa sadjenjem novih biljaka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 4:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joooj, sto se ja radujem kad vidim kod nekog tako lepog i aktivnog borca. Ziveo Kralj.

E, sad, Ksendzi, ja imala jednog koji nije dirao kozice, i ponosila sam se njime !!!! .....A imala sam ih punooooooo (boraca). Znaci JEDNOG koji nije jeo kozice (sad cu da prestanem da ti ne stajem na muku Smile Smile Smile ). Ali posto imaju gde da se sakriju nece sve pojesti sigurno...
Pecinac - ja sam jos bolje uradila - dugo sam se lomila sa kojom zenkom da uparim najlepseg borca koga sam imala, pa da li uopste da mrestim, i tako, u toj prici, dobijem divnu zenku - bas za njega...Ubacim je u harem sa ostalih 5 zenki, kad do ujutru krenuli - izabrao ljubav svog zivota, napravio gnezdo, i eto - tako sam ja razbila svoj strah i pocela da mrestim, borce Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@simici789 znam da je jako retko da ne diraju kozice, nadala sam se da nece Sad bice tu jos ricije, mahovine, jos par kripti sve dok se ne dodje do dzungle, onda moze sano da proba da dodje do njih Very Happy kapiram da ce dosta biljaka pomoci u prezivljavanju kozica, a njega ne bih maltretirala malim prostprom, tako da, prirodna selekcija ce da stupi na snagu :')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Joj Ksendzi, nadam se da neće da nastavi da juri kozice! Hrani tog halapljivca što više, vidiš da je već malo bucmast! 😁

@simici789 svaka ti čast. Ja kad sam prvi put došao na ideju da mrestim borce, pa kada sam video proces, od udvaranja pa do spremanja hrane za tek izlegle borce, brzo sam odustao! Nažalost nemam uslove. Ali mi je žao da od mog Harija ne bude naslednika! 😥
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 9:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim da je buckast, al nzm dal je zato sto je smazao neku kozicu (nema sanse da ih izbrojim vise, sve zenke su ostavile potomke i sad ih ima poprilicno svih velicina, znam samo da je jednu ubio i ostavio mi da se pohvali kao macka kad donese zmiju) ili mu je to tako prirodno 😂 nocas nije bilo problema, sem sto su sve microrasbore posakrivale u coskovima, a ove vece i ne gleda. Nadam se da ce da iskulira za dan, dva, tri dok pokaze da je on glavni, pa ce valjda da se smiri situacija. A i gledam sta od azijiskog bilja da nabavim, u dileni sam, imam mnogo izbora a ne tako puno mesta vise 😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 9:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep borac Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 9:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kalypso, vise mi nije bitno koliko je lep (svi su predivni) bitno mi je da je zivahan i zdrav Very Happy ali jeste predivan 😍
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moras mu navi lepu zenkicu Smile
Tu si u pravu,sve bete su lepe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 9:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece ta jedna izdrzati pored njega, 2, 3 bi mozda i prezivele ovo mlado meso hahahah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License