Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Savet oko zapusavanja rupe. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 9:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima ih u svakakvim dimenzijama, s tim da ti veci nisu bas tako povoljni, a lakse ga je podgrejati brenerom (onim malim, rucnim, na plin), da te zena ne bi ubila sto si joj sj**** fen 😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 9:39 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 10:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze u fenom za skidanje farbe,mada ako su manje dimenzije,lako se skuplja sa obicnim fenom za kosu.
Nisam nikada trazio po prodavnicama,ovo sto imam sam dobio od kolege kada mi je trebalo za popravku kabela punjaca,pa ne znam koja je cena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima ova tema ako si na nju mislio:
http://www.akvarijum.org/forum.....22188.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 06, 2018 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice brenera imam ga na poslu posto sam elektricar,buzir isto lako cu naci potrebnu dimenziju
a ima ili lepak ili smolu koja polako curi napolje kada se buzir greje da zapusi eventualne rupe kada u njega ulaze kablovi.
pa ne znam zbog tog lepka ili smole ne znam sta je.
To je ta tema gde sam video ali ne objasnjavaju ni tu ovo sto mene interesuje Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet o nutrijentima Panta1991 Biljke 0 Ned Maj 23, 2021 12:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 40 L akvarijum, savet za broj riba uki01 Ribe 4 Čet Apr 15, 2021 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License