Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoć oko vazdušne pumpe!!! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 4:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oh Bože, a mi se raspravljali, iz kog položaja bolje izbacuje vazduh, tj. da li joj je odozgo lakše da radi. A na bezbednost nismo ni obraćali pažnju! Hvala na brzim odgovorima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 4:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 6:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni stoji u komodi ispod akvarijuma i do sada nisam imao problema, a na svim crevima ukljucujuci i crevo za vazduh imam nepovratni ventil... provereno bezbedna varijanta!
Sone_bg probaj da je okacis plasticnom vezicom ili vec necim da bukvalno visi u vazduhu i da nists ne dodiruje. Meni je to dalo najbolje rezultate sto se tice buke, a svasta sam probao...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo što bliže akvarijumu da bi creva bila što kraća a samim tim i efekat (pumpe) bolji,
takođe na stepen buke od pumpe utiče i koliko jako su zavijeni šrafovi poklopca kao i šrafovi na samoj membrani
(ne previše, ne premalo već odmereno, oslušnuti i zavijati šrafove do stepena najmanje buke)
ako je kompresor u pitanju onda je to druga priča .Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamena kabla kod potopne pumpe nikouro Uradi Sam (DIY) 12 Pet Nov 20, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License