Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Juwel 240l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Sub Feb 24, 2018 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo nisam.dosta stavljao pa da osvjezim malo.. Smile
Image

Vec ima.koji mj da su stigla dva nova stanara.. Smile

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 24, 2018 10:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Feb 24, 2018 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Taj Jeger,to po jednu dok hranis? Razz

Salim se Smile

Akvarijum se super,svaka pohvala,trenutno jedan od najlepsih sa foruma,i veliki + za korije,odlicne ribice,ja se sve dvoumim da ubacim i kod mene jos kojeg,imam puno ribica...a bas bih voleo da ih imam vise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Sub Feb 24, 2018 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je malo za dobro zdtavlje ribica i dezinfekciju ruku.. Smile
Hvala za pohvale. Malo sam.rasporedio korjenje nedavno i zabiljio jos malo.. Imao sam sou sa kozicama koje su napadale skalara pa sam ih morao dati ca. Bile su tako agresivne na njega a on toliko veci od njih.. Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Sub Feb 24, 2018 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I da odustao sam.od diy CO2 i probat cu sa easy carbom svakodnevno. Danas sam napravio pumpicu za automatsko dnevno doziranje po 6ml.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Pet Mar 09, 2018 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo napravio sam diy dodavac Easycarboa. Na 24h dodaje 6ml. Uglavnom u 2 tj.koristenja primjecuje se znatna promjena na bilju pocelo je rasti kao ludo..


Image
Image

Jucer kad sam dosao doma docekalo me ovo.. 😁😁😁


Image
Image

Ali cim se ugasilo svjetlo sve su skinuli s lista.. 😞
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License