Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 HIT zamena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kalypso
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2018
Poruke: 43
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2018 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali mi stvarno nismo normalni....sprdamo se a mozemo bar malo da pomognemo coveku i kazemo da to ne vredi toliko.Pa i da su u super stanju mnogo traz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2018 9:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Mar 15, 2018 4:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kalypso ::
Ali mi stvarno nismo normalni....sprdamo se a mozemo bar malo da pomognemo coveku i kazemo da to ne vredi toliko.Pa i da su u super stanju mnogo traz.


ideja

Evo ja sam kao pomoć našao objašnjenje kako se računa zapremina akvarijuma

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolepleco
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Dec 2017
Poruke: 4
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 15, 2018 9:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad sam se cuo sa covekom... Jedan je otisao!!!

Navali narode dok jos ima smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Mar 15, 2018 11:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prodajem 5 akvarijuma po 200 l stari izmedju 10-15god samo dobro kiselinom da se oribaju inace ko novi ili menjam za stado ovaca
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Čet Mar 15, 2018 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eto ljudi polako kontaju .... i toga će biti sve više , na kraju čovek razmišlja :
bolje da imam stoku i ona radi za mene ,nego ja da radim za "stoku" .
gotika - puna podrška Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zamena kabla kod potopne pumpe nikouro Uradi Sam (DIY) 12 Pet Nov 20, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Amonijer 16-17cm, moze zamena Zivadin Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 18, 2018 11:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Damselfish zamena Gargi Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Maj 27, 2018 8:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna potopna pumpa - Zamena laky_kg Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Maj 21, 2017 5:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zamena za Americke ciklide laky_kg Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Maj 04, 2017 2:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License