Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Riccia, Alternathera mini i Pogostemon stellatus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sub Mar 17, 2018 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na prodaju biljke iz naslova teme (dakle Riccia, alternathera mini, pogostemon stellatus)..
Biljke trimovane 16.03. tako da nece bas puno izdrzati van akvarijuma..

U riccia-i ima tragova drugih biljaka, odnosno listici, i grane. Kolicina je dovoljna, po meni za jedan dobar tepih min 20x20cm.
Alternatera ima raznih duzina, ali su max 5cm.. a kolicina je oko jedna dobra saka..
Pogostemon ima 4-5 pelcera na duzini u proseku 5-10cm.

Biljke su bez algi, ali ima sitnih puzeva, podsecaju na one barske, nisam siguran za tacnu vrstu..

Zbog moje aljkavosti da to sve sredim cena za komplet je 500din, ne prodajem zasebno jer nemam vremena da se mnogo setam do poste i sve posebno saljem.

U obzir dolazi slanje iskljucivo Post Express-om zbog sigurnosti da ce taj paket zaista stici do onog ko kupi biljke. Sa ostalim kuririma samo losa iskustva...

Sledi par slika:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 17, 2018 9:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejanje mini odgajivacnice zimi Zivadin Razno 1 Pet Sep 03, 2021 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnicki akvarijum - mini deo priro... Lenji Lisac Početak u akvaristici 18 Pon Avg 31, 2020 4:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mini odgaivacnica - Baia Baia Uradi Sam (DIY) 16 Uto Avg 11, 2020 7:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem pogostemon helferi gnjata Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 20, 2020 7:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Veca kolicina anubie, pogostemon erec... manastiriste Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Mar 09, 2020 12:45 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License