Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 malko veci.. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Miroslav85
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2017
Poruke: 136
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ides dobrim putem Smile nisam strucnjak za barbuse jer ih nisam nikada drzao
ali ne vidim razlog sto nebi mogao da stavis jos ribica u toliki akvarijum ja imam u 140 l 45 tetra raznih
I nema nikakvih problema a bas bas je zabiljen akvarijum.Ubaci jos bilja mnogo ce pomoci u svemu.
sto se tice zamene mislim da mozes ja menjam na nedeljnom nivou 25 l kantu vode na 140 l akvarijuma
I nevidim neke negativne posledice na to ali ne dodajem nikakvu prehranu preko lista I imam co2.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 07, 2018 9:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Mar 08, 2018 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Generalno, svim ribama prija sveža voda Smile

Vole oni gužvu a ne prljaju nešto puno vodu. Bitno je ono što se tebi sviđa, koliko i kako.
Po meni bi tu lepo leglo 10-ak razbora ako razmišljaš o još riba. One su stalno u sredini i gore.

Kod mene već duže vreme zamena vode na 2-3 nedelje, 40%. Nisam primetio neke anomalije u ponašanju barbusa u odnosu na zamene vode na nedelju dana. Mada su matori, tu preko 4 godine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plovak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 10, 2018 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razbore bi ti bile pun pogodak, lepe i interesantne ribe uvek u pokretu...
dodaj još biljaka, nabavi i poneku plutajuću biljku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha78




Registrovan: 12 Okt 2016
Poruke: 0
Lokacija: Beograd-Kumodraz

PorukaPoslao: Ned Mar 18, 2018 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan zeleni barbus ima problem..izgrickana su mu peraja..druge ribe ga jure,guraju na gore(podizu) i cackaju mu stomak..dosta vise dubi..desava se i drugima ali mnogo,mnogo manje..sta da radim? Jede,ponekad zapliva..ali uglavnom je u dubiozi..da li da ga izbacim ili mozda moze da se oporavi..
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Mar 18, 2018 9:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam ovakve situacije u mom akvarijumu.
Na žalost nema mu spasa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi veci akvrijum - saveti za skoro ... dimacar Početak u akvaristici 8 Sub Maj 09, 2020 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi veci akvarijum Aca 79 Početak u akvaristici 12 Čet Feb 25, 2016 7:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi veci akvarijum, skalari u planu Ghandi_bl Početak u akvaristici 6 Ned Avg 09, 2015 11:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potreban veci aqvarium Choda1987 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Mar 24, 2015 7:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License