Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 "domaći" Dutch style bez CO2 i prihrane Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
NEBOJSA4
Akvarista

Registrovan: 24 Feb 2018

PorukaPoslao: Ned Mar 18, 2018 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

senkasenkasenka ::
Znaci Nebojsa presao igricu Smile , cekamo novu postavku

Very Happy Bravo

Ovaj komentar je baš pravi opis mene kao akvariste.Ja sam jedan od onih što svako malo nešto mjenjaju.Jednostavno sam sebi postavio,ne mogu reći izazov jer je ovo nešto što 90% akvarista može posložiti, već zadatak da to izgleda kako sam zamislio uz izostanak hemije i CO2.Kroz fotografije i tekst sam pokušao barem koliko toliko pomoći nekom ko ulazi u vode biljne akvaristike.Jeste da su neki i skeptični,ali bože moj,svako ima pravo na svoje mišljenje.
Akvaristika je jedan izuzetan hobi sa pregršt novih izazova...tako da ću druženje sa članovima foruma nastaviti u ciklidnom djelu foruma,u podforumu afrički Tanganjika ciklidi...da li će,i kako to ići,s obzirom da sam prvi put u tim vodama vidjećemo.Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Mar 18, 2018 11:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka ATMAN unutrasnji filter - Cime ga &qu... uki01 Filteri i pumpe 9 Sre Feb 05, 2020 11:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklon "ribice":D Tajson Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Okt 01, 2019 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda - kristalno cista ili u "bo... Lenji Lisac Razno 3 Sre Avg 28, 2019 12:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Eleocharis acicularis ,,Mini", k... VilenjakBg Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 29, 2018 10:47 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bucephalandra "Wavy green" ... Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Nov 09, 2018 9:02 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker