Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cladophora aegagropila Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2018 4:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzeo sam par kuglica kod sponzora sajta, ubacio sam u akvarijum, jedna je potonula druga pliva na povrsini, da li treba da zavezem tu sto je na povrsini dok se ne napije vode pa ce da potone ili u cemu je stos? Ili ima jos neka fora, procitao sam negde da moze da se razveze i prikaci na neki kamen poput tepiha, ima li neko iskustva?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2018 4:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2018 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Plutace dan, dva dok se ne napije vode i onda ce sama potonuti.
Pisano je vise puta oko njenog secenja da se postavi kao tepih, iskustva su razna, neko uspe, vecina ne...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2018 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok, hvala, pretpostavio sam da ima negde zapisano, ali sve sto sam uspeo da nadjem je u bazi biljaka osnovne karakteristike i to je sve...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2018 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam nasla negde info da je kao sundjer stisnes kad je ubacis i ona se napije vode i potone. Mozes da probas
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2018 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja obavezno prilikom menjanja vode operem kladofore. Kada je vraćam uradim nešto slično kao što kaže Ksendži. Stisnem je van akvarijuma kao sunđer, i potopim dok je tako u mojoj šaci, tek onda je pustim da se odmah napije vode. Ako i počne da pluta, malo je još stisnem da izbacim ceo vazduh iz nje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Mar 23, 2018 9:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas cu da probam kad budem menjao vodu, hvala na savetima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cladophora aranzman :D Salvatoree Biljke 4 Sub Feb 14, 2015 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Nana, Microsorum, Cladophora. Svarog Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Okt 05, 2014 4:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Bolbitis i Cladophora - vishak Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 25, 2014 6:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cladophora Salvatoree Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Okt 10, 2013 5:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Cladophora aegagropila visak Shone Pa Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Mar 27, 2013 12:30 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License