Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tanganjika identifikacija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim za identifikaciju ovih riba, ovo je najbolje sto sam uspeo da uslikam.


Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 1:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pod kojim imenom si ih kupio ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupljene od coveka koji ih je kupio u onoj radnji u Beogradu od tri slova, nema pojma koje su niti moze da se seti. Znamo da su tanganjika jer ih je kupio od tog cini mi se Gojka koji se razume u sve u to i ne verujem da bi mu uvalio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema u toj radnji ako mislimo na istu nikakvog Gojka Smile

Sto se tice riba, prvi put vidim stvarno, mozda je zivkovic u pravu. Najvise mi lici na Lamprologus callipterus, po slikama moram da napomene, jer ih nikad nisam video uzivo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma mozda i nije Gojko, u Cara Dusana je radnja ali nije to ni bitno. Nema sanse da ih uslikam malo preciznije i bolje, napravio sam minimum 50 slika samo ove su licile na nesto. Lik od koga sam ih uzeo mi je dobar drug ali covek " pogubljen " skroz. On je kupio 3 komada u toj radnji i po njegovoj tvrdnji ribe su se mrestile kod njega i sve tri su bile iste, kod calipterusa koliko vidim na slikama postoje velike razlike izmedju muzjaka i zenke. Ribe plivaju blizu dna osim kad pomisle da cu ih nahraniti ili neko prodje blizu akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Callipterusi, a ako su se mrestile kod njega onda je ženka prerasla standard.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kaze da su se mrestile, od te tri jedna je uginula , ove dve sad su kod mene , videcemo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija puža Vecha Ribe 2 Sre Dec 30, 2020 3:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License