Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ribe da izaberem? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
andrija88
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2018
Poruke: 18
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koje jos ribe mogu da zive u akvarijumima bez filtera i grejaca osima japanki i borca,probao sam da drzim zebrice i guppy i zivele su oko 2 meseca i uspele su da prezive(posle sam ih dao bratu)
imate li jos neke predloge?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 9:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ni borac ni japanke ne mogu da zive bez filtera, to je isto ko kad bi ti ziveo bez kiseonika... ko god da ti je rekao da mogu, jedino do cega mu je stalo je novac koji ce da ti uzme u radnji na svakih mesec, dva kad dodjes po novu ribicu jer je prethodna uginula. dakle, ako zelis da imas neke ribice, prvo uzmi filter, a zatim razmisljaj o tome sta ces i koje ces ribice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
andrija88
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2018
Poruke: 18
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemam akvarijum bez filtera i grejaca pa sam zato pitao xD...dok sam bio manji cuvao sam ove gupike izebrice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2018 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

andrija88 ::
imate li jos neke predloge?


Koliki je akvarijum? Na kontu dimenzija se moze dati predlog sto se tice riba.. sve drugo je.. u gusto granje.

Inace japanke ne mogu bez aeracije (sem da se muce), sto se betta tice mogu da budu i bez aeracije i bez filtracije, ali da imaju obaveznu i redovnu zamenu vode i dosta biljaka koje ce davati kiseonik (iako mu nije potreban u vodi), ali vrsiti dovoljnu filraciju vode do zamene.

Predlog je da zapocnes temu u podforumu pocetak u akvaristici da nam kazes sta od akvarijuma, opreme, riba trenutno imas i u kom pravcu bi zeleo to da se razvija pa da ti dajemo predoge/savete kao i to sta bi moglo sta ne i u kojem slucaju moze ili ne odredjena situacija da bude/u itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za akvarijum bez filtera i grejača najbolja je Robo Fiah

Image

Sve ostalo će ili da preživljava ili da se muči i lagano umire. Kozice su izuzetak mogu dosta zlostavljana da pretrpe a ako zasadiš koju biljku mogu i 15tak dana bez zamene vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A pa to je već Morska spika....hahahahah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License