Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CPO rakovi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Apr 05, 2018 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi,
Zanima me ima li ko iskustva u mrescenju CPO rakova?
Znam da su mi potrebni i muzjak i zenka.
Mislio sam da ih stavim u akvarijum od 70l u kom je 5 titeja, 5 zebrica i borac.
Svaki savet je dobrodošao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 05, 2018 7:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 06, 2018 8:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje iskustvo sa rakom i borcem je "neslavno", borac ke jedva preziveo a nocu mu je pojeo rep do korena. Istina bio je mali akvarijum oko 25l.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
acko21b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 11:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, nov sam u uzgoju CPO rakova, imam muzjaka i zenku, zenka je dobila make ali me interesuje da li sme biti sa njima? Sta ciniti. Odvojio sam zenku pre mresta u poseban do duse inprovizovan akvarijum ubacio sam grejac i rasprsivac. Ne znam da li polaze jaja ili ih uvek nosi ispod repa? Znam da mnogo piram ali ovo postaje zanimljivo... 😄
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imaš na youtubu gomilu podataka o gajenju i razmnožavanju retko ko je to kod nas imao.
evo par zanimljivih

https://www.youtube.com/watch?v=w0VN6vOdT9I
https://www.youtube.com/watch?v=mAlGNY1LcK8
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imaš na youtubu gomilu podataka o gajenju i razmnožavanju retko ko je to kod nas imao.
evo par zanimljivih

https://www.youtube.com/watch?v=w0VN6vOdT9I
https://www.youtube.com/watch?v=mAlGNY1LcK8
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
acko21b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na linku👍
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
acko21b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 1:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali ne radi 😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
m.vlacina
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2017
Poruke: 222
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Radi, samo nemoj direktno da klikneš na njega, nego taj link iskopiraj u internet pretraživač.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
acko21b
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 6

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2019 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E to menja stvari, hvala puno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka RAKOVI - Procambarus clarkii i Mramor... Zivadin Ponuda 0 Pet Mar 03, 2023 11:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CPO Rakovi u 50-ak litara targla Početak u akvaristici 12 Pon Mar 14, 2016 9:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CPO Rakovi dule011bgd Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 20, 2015 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rakovi nabavka bobi1 Ostali Stanovnici 0 Pon Avg 17, 2015 5:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CPO rakovi Salvatoree Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Dec 26, 2014 12:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License