Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kozice sa crnim tetrama? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
andrija88
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2018
Poruke: 18
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Ned Apr 08, 2018 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz...u akvarijumu imam par kozica crv. bele i zeleo bih da dodam jos neke ribice....da li je bolje staviti ih za crnim tetrama ili zebricama(ako ni jedne od ovih ribica nisu za drzanje sa kozicama nabrojte neke druge ribice a da nisu zahtevne).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 08, 2018 11:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pon Apr 09, 2018 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iz mog malog iskustva mogu ako ti je ubiljen.Ja imam obe vrste i ne diraju ih, verovatno i zavisi od ishrane, ako su namirene manje su sanse da ce ih juriti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Apr 09, 2018 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa tetrama ako ih je manji br 10tak madjih jedinki a akvarijum dobro ubiljen akvarijum sa pećinama i panjevima. Moje su neonke aktivno lovile male u mahovini i po listovima. U više navrata sam prijatelnu dao po 20tak jedinki za akvarijum u kom je bilo 100 neonki ni jedna nije preživela.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice Milivoje Lampa Ostali Stanovnici 3 Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License