Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uzgajanje ribica u velikim kanisterima i kacama za vodu! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 4:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je vec receno u ovoj temi , na pocetku smo pricali i o nacinima kako da bure izbegne pregrejavanje ,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 11, 2017 4:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Ned Jul 16, 2017 5:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je opasno sto temperatura u ova dva dana kad je hladnije nocu padne na 18-19? inace bure od 120l i gupike su u njemu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Sre Jul 19, 2017 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link



Snimak je dobar tek nakon 35 sekundi.


Poslednji izmenio nesa69 dana Sre Jul 19, 2017 8:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Jul 20, 2017 7:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Strava,

jedino ne znam da li imaju dovoljno svetla i mali je kontakt vazduh voda pa možda ne bi bilo lose dodati kiseonika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Čet Jul 20, 2017 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svetlosti bi trrbalo da imaju, za pumpa za kiseonik radi 5-6h.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Jul 20, 2017 11:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koja je biljka unutra, super izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Čet Jul 20, 2017 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pistia i eichornia-zumbul
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Običan Čovek
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2017
Poruke: 38
Lokacija: Topola

PorukaPoslao: Pet Jul 21, 2017 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ubacio 20ak malih u 120l. Sunce greje do 11h,posle su u hladu. Temperatura je maksimum do sad išla 29C. Tu su već nedelju dana, ubaciću još malih za neki dan.
Od biljaka sam stavio Valisneriu, posadio sam je u čaše, ali se nije primila. Propala je baš, ne znam zašto. Po površini je Ricia i ona je ok za sad.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Sub Jan 27, 2018 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zamrla tema Smile kako stojim sa planovima za novu sezonu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Sub Apr 07, 2018 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Spremal se ko za novu sezonu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igorche81
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2015
Poruke: 78
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Ned Apr 08, 2018 6:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se razmisljam. Ne znam smem li da ostavim neonke celo leto u buretu s' nadom da ce se izmrestiti i da ce potomstvo preziveti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaneti
Akvarista



Registrovan: 15 Jul 2016
Poruke: 24
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Ned Apr 08, 2018 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam dal je neko pokusao sa Neonkama, vecina sa zivorotkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igorche81
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2015
Poruke: 78
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Sre Apr 11, 2018 2:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da. Lako je sa zivorotkama da se proba. Al' eto ja radim s' onim sto imam. Ako se resim da kupim bure i eksperimentisem, u njega idu neonke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
voja kozice 96
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2017
Poruke: 63
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Apr 13, 2018 7:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko planira ove godine mrestiti ribice na otvorenom, ja sam vec nasuo vodu u stari zamrzivac 320 litara i cekam lepse vreme, larve komarac i mahovinu pa da pokusam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Pet Apr 13, 2018 7:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel umesto bureta moze da se koristi akvarijum ili je bas potrebno bure? Ostao mi je veliki akvarijum od morske akvaristike koji stoji pa stoji, mogao bi preko sezone da bude akvarijum na otvorenom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License