Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancistrus - mrest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Okt 04, 2010 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes li da uslika i postavis fotku u Podmladak
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 04, 2010 12:13 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nenad_franc
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 147
Lokacija: smilovac

PorukaPoslao: Pon Okt 04, 2010 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
Mozes li da uslika i postavis fotku u Podmladak


pokusao sam vec,ali su u zadnjem delu akvarijuma medju biljkama i ne vide se kad ih slikam telefonom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 1:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i mene Smile
Konacno proradili anistrusi, ikra je bacena, ostaje samo da cekamo. Muzjak je izbacio danas (mrest se desio preksinoc) nekoliko komada ikre (verovatno nije oplodjena, pobelela je ). Evo i fotkica:
Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Okt 20, 2010 2:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni ovo na drugoj slici lici na pleko-a? Smile Srecno sa mrestom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Okt 21, 2010 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ancistrus je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Okt 21, 2010 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja bih voleo da je pleko i da su bacili ikru Smile Ancistrus je i jos uvek je u saksiji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Okt 21, 2010 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se pre mesec dana omrestila zhenka nakon pet dana propala ikra,sad opet se omrestila i muzhjak je ikru nakon tri dana izbacio iz anfore. dali je problem u njemu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Sub Okt 23, 2010 4:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zdravo ja sam novi va ovaj forum i zelim da vam nesto pitam Very Happy moji ancitrusi su bacili ikre u zaednickim akvarium sa drugim ribica.ja za to nisam znao i poceo sam da preuredujem akvarium i hteo sam da ga skroz ocistim.poceo sam da vadim ribice i voda.na kraj su ostali ancitruse a oni su bile u njihovom gnezdu(keramicki sad).kad sam ja otvorio taj sad u kome su bili imalo je dosta golem broj na ikri.nisam znao sta da radim jer sam izvadio vodu.ja odma na brzinu napunim akvarium sa nova voda i opet stavim ribice unutra. bilo mi strah zato sto sam vodu promenuo i znao sam da nece da bude nista od ikre(da ce se pokvari)a to se i desilo Sad sada kad sam opet otvorio njihovo gnezdo ikra nije bila.ne znam sta se desilo.moj muzjak ancitrus jos uvek ne izlazi iz gnezdo.jel moguce da pricina za pokvarenje ikra je bas to stam ja promenuo celu vodu(sa neki stepen razlike) i kad ce oni opet da bace ikre Smile ja se ispricavam ako ima neke greske u mom tekstu jer ne razumem bas najbolje srpski jezek jer sam iz Makedonije.pozz i hvala svima. cekam odgovor na moje pitanje Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zasto niko mi ne odgovara na pitanje Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Okt 24, 2010 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ancistrusima ne treba se preterano opterecivati i oko njihove ikre. Nisi nista lose odradio, i ja kad vidim da se omrestio ancistrus premestam u drugi akvarium sa muzjakom da dalje moze da odrzava ikru. Ako je mladi par i prvi put su izbacivali ikru ondak znas kako se kaze "prvi macici i kucici se bacaju", uce se i oni. Ikra ti je zato nestala jer je muzjak pojeo jer moguce da nisu bile oplodjene ili je zenka jako dugo drzala ikru u sebi itd itd.
Nadam se da sam ti dao odgovor na pitanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno na odgovor .cekacu da opet bace ikre pa da vidimo dali ce ikra opet da nestane Very Happy Very Happy ili cu imati malo vise srece ovaj put Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo novosti i od mene, muzjak brizno cuva podmladak. Nesto ikre je izbacio, mozda su nesto puzevi smazali ali ima i malih ribica Smile


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ancitrus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 37
Lokacija: Kavadarci-MAKEDONIJA

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 1:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo sam ja hteo da vidim u mom akvarium Very Happy Very Happy ali nazalost nista . ikra je nestala Very Happy Very Happy Very Happy aj sledeci put Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je ovo prvi mrest, njima nije, uzeo sam ih kao maticne koji su se mrestili, kada budem stekao vece iskustvo moci cu i da dam po neki savet, za sada je ovo samo "pocetnicka sreca".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Pon Okt 25, 2010 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jaoj, zlay, predivno! I svaka ti čast na slici!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklon ancistrus, sijamac, apistogram... m.vlacina Na poklon 2 Čet Mar 25, 2021 11:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus Vecha Razmena 0 Sub Mar 13, 2021 5:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License