Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vazdusna pumpa, resenje za iritantan zvuk Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam dve vazdusne u dva akvarijuma u dnevnoj sobi, desava se da moram tu i da prespavam ponekad i onda nastaje mucenje tako da na kraju moram da ih iskljucim kako bih zaspao, doduse pocele se da prave problem i preko dana. Probao sam svasta nesto i na kraju sam to resio na ovaj nacin. Umotao sam neko parce drveta u krpu i postavio na pumpu i zavezao gumicom da ne spadne i sada se mnogo manje cuje, skoro kao i da je nema. Probao sam isti metod ali sa kamenom, isto se manje cuje ali je bolja kombinacija sa drvetom.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 3:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 3:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Haha,ima raznih resenja ali je najbole po meni ako mozes kupi wavemaker,kosta oko 10e i resio si se zujanja zauvek.Odlicna stvar Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisi napisao koju vrstu drveta si koristio! Laughing Laughing Laughing

Šalu na stranu, ali te Champion-ove pumpe su stvarno šampioni drndanja...

Po meni, rešenje su Tetrine pumpe, stvarno su skoro nečujne.
Možda jesu malo skuplje, ali u odnosu na količinu živaca koje sačuvaju, vrede svaku paru! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hehe genijalno Bravo

Kutija od stiropora smanjuje dosta zvuk. Ako je vibracija zbog kontakta sa podlogom plavi filter sundjer uspešno rešava taj problem, redak tvrd ne prenosi vibracije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
denza025
Akvarista



Registrovan: 17 Feb 2018
Poruke: 22
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Uto Apr 17, 2018 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam pumpu stavio na onaj vazdusasti najlon (valjda se tako zove) i smanjilo je brujanje bas dosta. Mada i ja sam navikao da spavam ko top kolika god da je buka pa mozda nisam najmerodavniji kada je to u pitanju Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potapajuca pumpa Mister_Tetris Filteri i pumpe 1 Ned Avg 08, 2021 10:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crkla pumpa a rezerve nema cyanogen Filteri i pumpe 1 Sub Apr 11, 2020 6:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License