Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novajlije pitaju za savet Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kalypso
Akvarista

Registrovan: 11 Jan 2018

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razmisljao sam o tome,i razumem sta mi kazes i znam da ce mi trebati x akvarijuma,svako leglo,svaki pol,svaki par,svi bi trebali da imaju zaseban prostor.
Ideja je bila da pokusam sa onim sto imam,samim tim sto nije cista linija i nema puno akvarijuma,ne mogu postici neke rezultate,ali mogu da bolje razumem kako i sta da radim,pa sa tim predznanjem mogu da probam ozbiljnije.Realno,hteo bih cistu liniju zbog sebe,ne zbog prodaje/zarade,pa razumem ako neko misli da ne vredi sa tim da se bakcem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 7:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Kalypso
Akvarista

PorukaPoslao: Čet Mar 22, 2018 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ufff,zaboravih....ubaceni su svi malisani u veliki akvarijum,za nedelju dve cu pokusati da identifikujem muzjake i zenke i izdvojiti ih.Do tada cu smisliti vec nekakve akvarijume za njih.Razlog njihove selidbe je moguc odlazak na rad u inostranstvo.

Evo i dve slicice sa njima,podelili su se u 2 grupe,jedna je kod najasa a druga iza panja u vesikulariji Smile

Veci ih non stop vijaju,ali,mali vragolani,brzi su kao munja Very Happy

Image
Image
Kalypso
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima!
Dugo me nije bilo,pa rekoh da svratim Smile

Akvarijum nakon 3 meseca...
Image

Neuredan je al' sta da se radi...mogu reci da sam,na neki nacin,sa namerom ostavio da sve podivlja.I,priznajem,svidja mi se kako izgleda Smile

Nisam bas nesto detaljno slikao,mada,kada dodjem do boljeg telefona/foto aparata,biti ce novi update sa malo vise slicica u krupnom planu Very Happy
Kalypso
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jul 13, 2018 8:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,jedan mali update.

U nezgodnoj sam situaciji i u potrazi sam za dobrim ljudima koji bi udomili ribice iz mog akvarijuma.
Trenutno je oko 60-ak ribica u akvarijumu,mnogo mladih gupi i platika....Do sada nisam imao problema sa bolestima ribica.
Poklanjam i sve biljke iz akvarijuma.
Ako ima neko zainteresovan neka mi se javi preko privatne poruke.
Moram da naglasim da je preuzimanje licno ili ako neko poznaje dobar nacin za slanje da ne ugrozi ribice.

Licni prevoz nemam inace bih mogao nekome licno da donesem.Molim svakoga ko ima moj broj telefona,ili bi me kontaktirao preko fb ili vibera,da ne pokusava,jer trenutno nemam telefon.

Voleo bih da uspem da poklonim sve,jer uskoro,tacnije,28-og odlazim iz Srbije sa svojom porodicom i necu biti u stanju da se brinem o akvarijumu.

Javite se,okolina Sombora,novi i stari akvaristi.Jedini uslov je da se brinu o ribicama bar priblizno kao ja Very Happy

Pozdrav,
Kalypso
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka savet za selidbu lordofinsomnia Uradi Sam (DIY) 6 Sre Apr 04, 2018 8:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet oko zapusavanja rupe. Miroslav85 Filteri i pumpe 18 Sub Feb 24, 2018 2:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka savet koje ribe mogu da cuvam sa akar... Voja85 Američki ciklidi 11 Čet Jan 18, 2018 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna pomoc oko formitanja aq.Svak... nikolast1 Početak u akvaristici 6 Pon Nov 20, 2017 1:27 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Savet za pet shop Milan1991 Razno 1 Pon Okt 31, 2016 11:26 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker