Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Izraslina na tetri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
scoutdarko
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Feb 2016
Poruke: 6
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Primetio sam neku čudnu promenu na jednoj tetri. Šta bi to moglo biti i da li je opasno po ostale ribice???


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 10:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

scoutdarko
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Feb 2016
Poruke: 6
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 11:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takodje sam primetio da je ostale ribice jure i cackaju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slika vredi 1000 reči. Izraslina može biti svašta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
scoutdarko
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Feb 2016
Poruke: 6
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Okacio sam sliku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 11:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja greska nije mi se očitala slika. Ako primetiš da se na izraslini stvara belilo, gnojni čep izvadi je u neku teglu i pusti da tu pukne sacekaj koji dan pa vrati ribu nazad. Ako ti pukne u akvarijumu zarazice sve ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pon Apr 16, 2018 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Isto ako se to belilo oko te ciste/tumora nastavi da širi idvoji ribu i ostavi je da umre van akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela izraslina na zlatnoj ribici SanjaP Bolest 6 Ned Avg 08, 2021 5:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pol tetri, određivanje angelfishinheaven Razmnožavanje 1 Ned Jan 31, 2021 2:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrsta tetri ili... filipbg Ribe 9 Sub Okt 26, 2019 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bela izraslina na Borcu Danilo14 Bolest 12 Sub Maj 12, 2018 12:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License