Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cikliranje novog akvarijuma rio180 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 9:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postovanje svima.
Pre 9 dana sam napunio akvarijum RIO180 dodao sam prvi dan bakterije i sedmi dan. voda se kad se priblizi nos malo oseca ali to videh da je ok. Pitanje je da li se voda i pri cikliranju menja (1/3) ili ne? to nigde neuspeh da nadjem na forumu.
Hvala unapred na pomoci!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 9:12 am Snimi Poruku Nazad na vrh

PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To zavisi, pre svega od podloge koju si stavio, količine biljaka i možda od još nečega, ribica recimo ako ima. Ako ima dosta hranjive podloge koju dok se akvarijum ne ubilji nema šta ni da troši, onda možes malo i više od trećine ili samo češće.
Moje iskustvo je da je trećina sasvim dovoljna, pogotovu na 180l, al sačekaj da se još neko izjasni da te ne zeznem.
Mislim da to generalno nije toliko striktno kao što negde mozeš čitati, jednostavno treba malo vremena da prodje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ASX
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2018
Poruke: 93
Lokacija: Beograd Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podloga je kvarcni pesak i kamen za ciklide, nema ribica prazan je...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda je trecina sigurno dovoljna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Apr 19, 2018 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kvarc napolje ako ćeš ciklide, kvarc re dosta oštar. Ako ćeš biljke kamen napolje za zdrave biljke treba mekša voda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License