Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ribice u akvarijumu od 10l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
andrija88
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2018
Poruke: 18
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako kupio sam manji akvarijum od 10l...koliko ribica mogu staviti u njega ako mogu...planirao sam da drzim neke ribice manje ribice gupike,zebrice ili ember ili crne tetre pa me zanima koliko ih mogu staviti....imam atman at-f301 filter i po potrebi uzecu grejac...od bilja imam onaj kao betta zbunic i neki cryptocoren
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 4:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citas li ti sta ti se osgovara, il samo volis da otvaras nove teme sa istim pitanjem? XD

http://www.akvarijum.org/forum.....25707.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
andrija88
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2018
Poruke: 18
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ali u ovaj temi sam malo bolje objasnio sta sve imam u akvarijumu i filter
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to isto mozes i u prethodnoj temi. Zbunjujes ljude sa 1000 otvorenih tema za isto pitanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

andrija88 ::
Da ali u ovaj temi sam malo bolje objasnio sta sve imam u akvarijumu i filter

Pro Bravo

Ono što su ti rekli u drugim temama samo ja dodajem minimalno hranjenje. Pico je izazov za održavanje.

Za zebrice ti je 10tak litara malo. Popi 3 guarane i dve kafe zatvori se u špajz pa ćeš znati kako bi se te zebrice osećale u 10l.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
SuperSaiyan
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2017
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Apr 18, 2018 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Peku ::

Za zebrice ti je 10tak litara malo. Popi 3 guarane i dve kafe zatvori se u špajz pa ćeš znati kako bi se te zebrice osećale u 10l.

Ovo treba da stoji u svakoj prodavnici ribica, na celoj planeti Very Happy
Bravo doktore Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License