Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razmena Pozarevac i bliza okolina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2015 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako,posto sam pregledao listu clanova(cak 155 strana) uvideo sam na moje veliko iznenadjenje da nas ima barem 20+ (i to kojima pise lokacija).Racunam da ima jos toliko bez objavljene lokacije tako da sam resio da otvorim ovu temu.Ovde recimo mozemo da prodajemo,kupujemo,menjamo medjusobno opremu ,biljke,ribe i ostalo.Posto i sami znate kakav izbor imamo po gradu Very Happy


Poslednji put izmenio jovica dana Pet Maj 08, 2015 12:30 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 08, 2015 11:51 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poklanjam dva,tri mlada,zdrava pelcera takozvanog limuna(neznam tacan naziv).Licno preuzimanje
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kale
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2016
Poruke: 63
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sre Feb 15, 2017 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i ja sam iz POZAREVCA
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Olivera77
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2016
Poruke: 12
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Maj 18, 2017 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

rukovanje rukovanje rukovanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Ned Maj 21, 2017 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Heros na 7,8 cm mozda malo veci,nemogu da procenim u zamenu za pare ili nekog plekostomusa.Cini mi se zenka.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Loco-Serbia
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2015
Poruke: 129
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Ned Maj 21, 2017 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

taj ti limun ocajno izgleda,rekao bih da na njemu ima crne alge bolje to baci.ja sam tako dobio crnu na nekoj biljci i sad se ne mogu resiti djubreta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pet Nov 03, 2017 8:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je neko zainteresovan za gupike?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pon Nov 13, 2017 8:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nekoliko biljkica iz Rainforest-a koje su stigle u velikoj kolicini, pa nisu sve nasle mesto u akvarijumu, menjao bih prvenstveno za albino ancitrusa, ali sve ponude su dobrodosle. Smile
od biljaka ima: maleni pelcer CRYPTOCORYNE WILLISII, BACOPA MONNIERI, LEMNA MINOR, LIMNOBIUM SPONGIA
mozda u bastici ima jos koja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Dec 14, 2017 8:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

7 razbora, 2-3cm za 400 din.


Poslednji izmenio Bombadil dana Čet Dec 14, 2017 12:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Bombadil: greska
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Čet Dec 14, 2017 11:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posalji mi broj tel.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Mar 15, 2018 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebaju li nekom ramshorn puževi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Apr 19, 2018 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko kozice i mikrorazbore?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Čet Sep 06, 2018 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne znam ni da li neko prati ovu temu više Very Happy
ukoliko neko ima kvarcni pesak sitnije granulacije, nešto od rasvete i microsorim pteropus, neka ponudi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Pon Apr 15, 2019 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam mužjaka plave akare za ženku!

Takođe, prodao bih dva mužjaka iste ribe, cena za oba je 800 dinara.

Lično preuzimanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bombadil
Akvarista



Registrovan: 24 Okt 2017
Poruke: 119
Lokacija: Požarevac

PorukaPoslao: Uto Apr 23, 2019 10:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U ponudi skalari 4-6cm 4 komada.

zamena za razno ili 150 din komad

Lično preuzimanje. moguć i prevoz u PO
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmena Plivac Razmena 0 Pet Maj 26, 2023 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Beograd Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 02, 2019 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrusi Nis i okolina Milan91 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Apr 25, 2019 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka razmena chaosad Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Feb 12, 2019 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Razmena NS njanja Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jan 26, 2019 3:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License