Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 GangsterDream Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dzonib
Akvarista



Registrovan: 13 Sep 2015
Poruke: 102
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 10:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pridruzujem se pohvalama, stvarno izgleda mocno na slikama, a uzivo sigurno jos lepse. Da li ovakav akvarijum zahteva rad na odrzavanju svakodnevno, koliko vremenski moras da mu se posvetis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 20, 2018 10:25 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2018 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala dzonib!
Ranije sam mnnogo vise zavlacio ruke pa mozda i svakodnevno, ali sada jednom do dva puta nedeljno sto se tice ciscenja. Kada bih se resio prekobrojnih diskusa jednom nedeljno bi bilo sasvim dovoljno. Sto se tice hranjenja to ide od 3 do 5 puta dnevno u zavisnosti koliko vremena provedem kod kuce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2018 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep, lep, lep....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 21, 2018 10:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao i uvek presavrseno Smile pogotovo kada ti ćerkica hrani ribe, mislim da nema lepšeg pogleda u tom trenutku Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 11:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Doslo vreme da malo ozbiljnije zasucem rukave, jer sem zamene vode vec duzi vremenski period nista nisam radio oko akvarijuma. Uzivajte...

Image

Image

Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i na kraju "Game Over" Wink


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chaosad
Akvarista



Registrovan: 27 Avg 2017
Poruke: 157
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast, extra bilo i ostalo prelepo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 4:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Što game over? Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cecam
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2015
Poruke: 209
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo, nane su fenomenalne!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvalaaaa!
Peku nemoj se sekiras, to je samo izraz 'kraj igre', 'presao igricu',... sam sam sebe odusevio postignutim rezultatom pa sam sebi dizem cenu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
becke021
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2017
Poruke: 110
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2018 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretvori ti ovo tvoje cudo u Anubiarium! Smile

Procitao sam opet celu temu od prve strane i ovo stvarno zasluzuje sve pohvale! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsar
Akvarista



Registrovan: 10 Dec 2013
Poruke: 82

PorukaPoslao: Pon Apr 23, 2018 7:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sinoc sam iscitao celu temu od pocetka do kraja i zaista sam odusevljen, ti si moj idol Bravo Ja o ovako necemu razmisljam vec duze vreme i zelja mi je bas ono sto si ti postigao aquascape i tetre pa diskusi. Vidim da to zahteva bas puno rada i odricanja
i najvece cestitke na istrajnosti. Ja vec imam spremljeno staklo, opremu i dobru volju, nadam se da neces zameriti na nekim pitanjima na pp u predstojecem periodu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License