Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pocetnik (jos jedan :D ) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2018 8:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E i mene interesuje sta je ovo lepo zeleno u prvom planu u akvarijumu br 1, i sto rece pecinac da li raste uz co2 ili bez
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2018 8:58 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Apr 04, 2018 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ne umem da slikam, nesto mi fotke deluju isprano, veseli lotus kao da je braon a uzivo je crven kao cvekla. Very Happy

Ta biljka je Sagittaria subulata.Raste uz sve, a sto se sadnje tice pre mozda dvadesetak dana kad sam to ponovo sve rasporedio imala je tri malena strucica pa sam pustio da se sama rasiiri kako zeli osim sto cupam kad pusti izdanke oko kripte da je ne bi ugusilo.Zgusnuce se uz jos malo vremena. Raste bez nekih narocitih uslove, gotovo bez icega (sav ovaj rast napred je za dvadesetak dana od tri biljcice) ali ponekad predje u fazu visokog rasta(20+cm). Sta okida to ponasanje ne znam, znace neko upuceniji.

Volim divlji rast zato i pustam biljke da rade sta zele dok ne ugrozavaju druge.A mali akvarijum prodajem kad stigne veci da ne bih dosao u iskusenje da ga napunim (apistograma :droool: Embarassed ). Laughing

Podloga jeste lepa.ZA borca je i planirana i to plavog kao sto sam pisao na prethodnim stranicama a onda sam video jadne japanke kako se muce. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Apr 25, 2018 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vecernje druzenje. Very Happy


Link



Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Čet Apr 26, 2018 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

SViđa mi se ovaj drugi, i u pravu si, taj divlji izgled biljaka, a opet kontrolisan da ne ugrožavaju jedna drugu, stvarno izgleda prelepo! Jedna mala prava džungla.
Ja nešto ne volim japanke. Ali i ovaj prvi akvarijum prija za oko. Ko nije probao, ne može ni da razume zašto sednemo ispred akvarijuma i ne mrdamo 5, 10, 20... minuta Very Happy Shocked Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skybuffalo
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2017
Poruke: 161
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Nov 02, 2018 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo da osvezim slikice.I dalje su fotke lose i staklasu malo musava.Nisam bas azuran kad su ona u pitanju Very Happy




Image


Akvarijum ceka da se u lokalnoj prodavnici pojavi oranda crvenkapa.U medjuvremenu kupim bolesne zlatne ribice i poznanika i njihovih poznanika pa ih lecim, i saljem dalje ljudima za koje znam da ce ih dobro drzati.Mada mi je crni teleskop prirastao srcu jer je bio bas u losem stanju i veliki je borac.Idealno bi bilo kad bih mogao da uparim njega i tu zeljenu crvenkapu.

Image


I ovaj je tek u povoju, star je mesecak dana i dom je borcu i razborama.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetnik i neplanirana ljubav Boxer89 Upoznavanje 0 Pon Dec 19, 2022 6:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik - akvarijum sa biljkama Gardijan Početak u akvaristici 0 Pon Avg 15, 2022 1:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik 60L jeepwj Početak u akvaristici 27 Ned Mar 06, 2022 7:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc u uredjenju akvarijuma , pocetnik BogdanM Početak u akvaristici 3 Čet Nov 25, 2021 12:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plazma 120 70 17 pocetnik Vulebeograd Početak u akvaristici 49 Ned Sep 19, 2021 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License