Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Početak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Talestrida




Registrovan: 09 Maj 2018
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2018 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam mali "problem" nadam se brzom odgovoru. Bila sam u gostima kod majke i od sestre sam donila muzijaka borca zivi u tegli vec dva tei dana, preziveo je 4 sata u autobusu i sad valja kupiti akvarijum, zena u petshopu kaze da moze bez pumpice za vazduh i u kugli, a procitala sam i da voda i biljke moraju da odstoje i sad zna li neko sta da radim da li da rizikujem da cikliram vodu dok je on u tegli ili da samo kupim akvarijum ili kuglu i stavim ga i da li stvarno moze vez pumpice za vazduh?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 09, 2018 6:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mladen82
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2013
Poruke: 85
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 10, 2018 7:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajde da odgovorim ja dok ne dodje neko stručniji. Borci mogu da žive u kugli bez pumpice. Doduše ja ga tako nikada ne bih držao, ali da mogu, mogu. Tako da nemoj ubacivati ribe u neciklirani akvarijum. Uzmi ono sredstvo za ubrzavanje cikliranja. Završi proces pa ga ubaci.

E sad oko boraca će se već neko stručniji javiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak- Juwel Primo 60 roachdani Početak u akvaristici 2 Ned Okt 10, 2021 9:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo početak marinko Akvarijumi 1 Čet Feb 25, 2021 4:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License