Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novo postolje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Čet Maj 10, 2018 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,zanima me posto sam napravio novi akvarijum,da li postolje mora biti istih dimenzija kao akvarijum,ili moze biti sire i duze od akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 10, 2018 8:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Čet Maj 10, 2018 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najlepše je kad je veličine akvarijuma ili malo manje od akvarijuma. Kad je veće ne izgleda tako lepo, akvarijum deluje manje a prazan prostor se ubrzo napuni kršem za akvarijum pa deluje neuredno. Ako bude preterano veće stavi ojačanj sa donje strane ploče jer će se uviti pod teretom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Čet Maj 10, 2018 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, hvala na odgovoru. Najveći problem je što mi je konstrukcija od čelika veća od akvarijuma. Jedino da skratim konstrukciju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Čet Maj 10, 2018 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum mi je dimenzija 85x40x40, a konstrukcija 100x50. Šta da radim, da ostavim kako je, ili da sečem konstrukciju po dimenzijama akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djordj
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2017
Poruke: 19
Lokacija: Ledinci

PorukaPoslao: Pet Maj 11, 2018 6:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li si razmisljao o spoljnom filteru 15x40? Taman bi ti popunio prazninu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Pet Maj 11, 2018 9:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, filter je unutar akvarijuma, sa zazorom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 11:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,jel moze neko da mi odgovori posto mi je hitno,jel moze konstrukcija biti ovih dimenzija sto sam naveo,a akvarijum manjih dimenzija?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 11:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iz tehničkog aspekta gledano, naravno da može.
Ni vizelno neće biti strašno, sa svake strane će ti biti viška 7.5cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno na odgovoru,bolan970.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sto ne bi moglo, samo gledaj da bude u nekoj neutralnoj boji postolje da ne bi progutalo akvarijum ako je previse tamno ili previse svetlo oko njega. Mnogi, pa i ja, nemam postolje za akvarijum, pa je improvizacija tu majka, stavis ga ono sto imas i sto moze da izdrzi tezinu akvarijuma, a to uglavnom nisu police u meri akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ja sam pitao iz tehnickih razloga,sto se tice boje postolja ,to me ne zanima,ipak mi je najvaznije da enterijer akvarijuma bude sredjen po mom ukusu. Wink.Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,imam jedan problem,sinoc sam postavio akvarijum,napunio i stavio da se ciklira.Jutros kad sam ustao,primetio sam da je nivo vode neravan 1-2mm ,mislim da je to zbog parketa.Jel nije problem da ostane tako kako jeste,ili moram da ga ispraznim,ali i dalje ne znam sta da radim jer je parket malo neravan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,imam jedan problem,sinoc sam postavio akvarijum,napunio i stavio da se ciklira.Jutros kad sam ustao,primetio sam da je nivo vode neravan 1-2mm ,mislim da je to zbog parketa.Jel nije problem da ostane tako kako jeste,ili moram da ga ispraznim,ali i dalje ne znam sta da radim jer je parket malo neravan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel imas neki stropod ispod akvarijuma, tj sta si stavio ispod njega?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispod akvarijuma ili postolja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka U Sremu nista novo... plavsic88 Akvarijumi 10 Sub Feb 15, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobna zemlja novo pakovanje srki.acs Podloga 0 Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem akvarijum 120 l i filter, po... DevilFish Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 15, 2018 12:48 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem akvarijum i filter, poklanja... DevilFish Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 30, 2018 2:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo Video :D bokice_200 Akvarijumi 2 Sre Nov 30, 2016 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License