Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Novo postolje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ksendzi je mislila ispod akvarijuma.
Obicno se izmedju ploce postolja i akvarijuma stavlja stiropor dobeljine 1-2 cm, sve zavisi koliki je kapacitet akvarijuma.
Sto se tice neravnina, tih 1-2mm ne bi trebalo da predstavlja problem.
I meni se desavalo da prazan akvarijum namestim da bude idealno ravan, ali kad ka napunim pojavim i se razlika od tih 1-2 mm.
Pomaze ako imas stelujuce nogice na postolju, a ako i nemas, nije strasno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 3:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispod akvarijuma naravno imam stiropor,a ispod stiropora masinski obradjena daska od 5cm.Ok,znaci da ne brinem,hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam još jedno pitanje, pošto sam kupio easy life easy start, zanima me jel je jedna doza, to jest, 10ml,onaj mali zatvarač na bočici? Nikad do sad nisam koristio bakterije takve vrste, pa ne znam?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nisi dobio i onaj providni cep kao dozer gde ima otisnuta podela , najbolje doziraj s kafenom kasicicom. Jedna kafena kasicica ima 5 ml . A ako hoces bas precizno da doziras, mozes u apoteci da kupis spric , imaju mali od 5 ml, a imaju i veci od 10 i 20 ml.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ah prokleta tastatura na fonu xD bolan je protumacio sta sam zelela da kazem.

Za doziranje, uglavnom je 22 kapi iz bocice 1ml, ako ne pise na bocici uvek je tako sa kapima, ja sam cak proveravala sa spricem dal je to tacno i ispostavilo se da jeste. Ali mene mrzi da brojim, pa sam kupila spric, i resila se muka xD uvek se zabrojim i onda ne znam koliko sam sipala na kraju 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu ste, moraću da odem po špric. Ksendzi, pretpostavljao sam da misliš na stiropor, ali za svaki slučaj sam pitao..Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksendzi
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2017
Poruke: 111
Lokacija: Beograd, Nis

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2018 8:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmi i jednu iglu odmah xD da ne moras da presipas iz supljeg u prazno, jer je nemoguca misija drugacije izvuci iz bocice tecnost, sem ako ne sipas u nesto drugo, samo pazi da deca ne dodju do toga, ako imas klince po kuci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Rainmaker
Akvarista



Registrovan: 04 Sep 2015
Poruke: 130
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2018 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo Hvala ti puno na savetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka U Sremu nista novo... plavsic88 Akvarijumi 10 Sub Feb 15, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobna zemlja novo pakovanje srki.acs Podloga 0 Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem akvarijum 120 l i filter, po... DevilFish Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 15, 2018 12:48 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem akvarijum i filter, poklanja... DevilFish Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jun 30, 2018 2:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo Video :D bokice_200 Akvarijumi 2 Sre Nov 30, 2016 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License