Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ribe za akvarijum od 500 l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Matija radulovic
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2018
Poruke: 23

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2018 12:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ovako jedno 3 meseca se ganjam sa amerikancima i englezima da mi odgovore da li su ove ribe kompatibilne ili ne ali ipak nedobih normalan odgovor stoga da li mislite da li mogu da u alvarijum ubacim 1 oskara,8 srebrnih dolara(malih srebrnih rodjaka pirane koji su biljojedi) i 2 senegala u akvarijum 200x50x60 cm i sump filtera sadrzine 130 litara
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2018 12:07 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Alexanian
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Mar 2018
Poruke: 5

PorukaPoslao: Čet Maj 17, 2018 2:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno da mozes, samo imaj na umu da oskar raste brze od ostalih
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Matija radulovic
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2018
Poruke: 23

PorukaPoslao: Čet Maj 17, 2018 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovi me sa forum fishlore jedno mesec dana ubedjuju da nemoze iako sam vidio kod nekih da moze samo su me izludjivali
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Pet Maj 18, 2018 12:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Matija, hoćeš li da upišeš lokaciju, ili nam napiši iz kojeg si grada?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License