Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Aquar Jajale Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Aco83
Akvarista

Registrovan: 18 Feb 2018

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pomagajte ljudi čime bi mogao zalijepiti ove šipkice u kanalici na aqua zonic konzoli?

Image

Image

Na sredini mi ispadaju iz kanalice Confused Akvarijum je dužine 80cm a konzola 60cm pa pokušavam nešto improvizovati
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 9:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chaosad
Akvarista

Registrovan: 27 Avg 2017

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

možda silikonom ili pištolj za plastiku ako mu podesiš fiksno dužinu i da se više ne mrda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aco83
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koji silikon je dobar za ovakve stvari? Dužina je podešena samo mi još preostaje da ovo fiksiram u kanalicu da slučajno ne bi upalo u vodu
manastiriste
Akvarista

Registrovan: 30 Jan 2013

PorukaPoslao: Sub Maj 12, 2018 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma uzmi moment fix. Brze ce da veze
Aco83
Akvarista

PorukaPoslao: Ned Maj 13, 2018 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzeo sam ovaj da probam

Image

Hvala puno Bravo
simici789
Akvarista

Registrovan: 12 Jan 2012

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2018 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo resenje - prodas meni tu 60 konzolu Smile a uzmes 90 Smile, prodaje Aquamaniac povoljno ......
Aco83
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2018 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vec je ugradjena ispod haube Very Happy

Image
Mark
Akvarista

Registrovan: 09 Dec 2015

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2018 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam koliko je pametno rasvetu koja je namenjena za otvoreni tip akvarijuma koristiti u haobi. Prvo nije bas ni isplativo.
Aco83
Akvarista

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2018 5:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vecinom je hauba otvorena zbog kondezije koja sa stvarala i sa rasvjetom koja je i za zatvoreni tip akvarijuma
Aco83
Akvarista

PorukaPoslao: Uto Jun 12, 2018 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nekad je bilo ovako

Image

A danas izgleda malo bolje Very Happy

Image

Image

Image
oldwolf
Akvarista

Registrovan: 13 Nov 2016

PorukaPoslao: Uto Jun 12, 2018 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je extra po meni, neznam šta bih svemu tome dodao da je moj.Svaka čast,
jedino mi podloga deluje podebelo ali recimo da je stvar ukusa ili neki drugi razlog ima. Poz.
Aco83
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Jun 13, 2018 7:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala! Podlogu sam gledao da mi u prednjem dijelu akvarijuma bude tanji sloj koji se blago uzdiže prema zadnjem dijelu akvarijuma ali se to iz nekog razloga vrlo brzo poravna ili u zadnjem planu ostanu praznine a u prednjem bude predebelo i stalno to karticom guram nazad ali se vrati ne znam zašto Confused
Lenji Lisac
Akvarista

Registrovan: 08 Avg 2015

PorukaPoslao: Sre Jun 13, 2018 5:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlican! Nego da li si razmisljao o pozadini da je zamenis za jednobojnu?
Aco83
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Jun 13, 2018 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala! Sto se tice pozadine nesto sam gledao na ebay-u one 3D pozadine pa sam odustao jer nisam siguran da bi znao to postaviti i uklopiti kako valja a moze predlog i za ovu jednobojnu poster pozadinu koja bi se boja dobro uklopila?
Ayrton
Akvarista

Registrovan: 25 Sep 2017

PorukaPoslao: Sre Jun 13, 2018 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aco83 ::
...moze predlog i za ovu jednobojnu poster pozadinu koja bi se boja dobro uklopila?

Pa neka plava, možda...
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Aquar Jajale pumpa i top filter Aco83 Filteri i pumpe 64 Ned Feb 18, 2018 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker