Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beograd razmena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Ned Feb 11, 2018 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

menjam red cherry kozice vrhunski obojene , kripte , valisnerije , gupi travu, nanu i jos dosta biljaka za ancije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 11, 2018 11:46 am Snimi Poruku Nazad na vrh

zexm
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Feb 2013
Poruke: 9
Lokacija: valjevo

PorukaPoslao: Sre Feb 14, 2018 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

menjam tri nane sa po 10-tak listova za neke druge biljke ili ribice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 27, 2018 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam dovoljno poruka pa moram da postavim u pvom delu.
Prodajem pumpu za vazduh Aquael Oxyboost 200 plus.
Pumpa je 200l/h sa dva izlaza, ima garanciju, stara par meseci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Mar 03, 2018 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Barbusi za razmenu:
8 zelenih (jedan na matičnoj veličini)
2 tetrazone

Može razmena za titeje uz moju doplatu ili korije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole011
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2017
Poruke: 10
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 15, 2018 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavljam ovde jer nemam dovoljno poruka.
Prodajem dva mramorna ( samoklonirajuca ) raka. Ne diraju ribe, jedu svu hranu.
Na oko 22,23 dana mogu da stvore jaja i nose ih isto toliko. Svi primerci su zenke i samoreprodukuju se.
Oba raka su na oko 11,12cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 24, 2018 1:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam rotalu rotundifoliu za druge biljke, kozice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Sub Mar 24, 2018 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam dve, veoma aktivne i zanimljive, garra rufe za neke ribice koje mogu sa borcem, otvoren sam za predloge iskusnijih.
U akvarijumu od malo manje od 20l imam jednog borca, dva korija i dva ancitrusa. Mislio sam neke razbore, možda neonke ili nešto drugo mikro a atraktivno!
Slike nisu nešto, jer su garre veoma, veoma aktivne.
Ponude u PP.


Image Image


Image Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Futurebreeder
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Maj 2017
Poruke: 8
Lokacija: Beograd, Braće Jerkovic 143

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2018 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi, imam 20-30 Hemichromis lifalili ciklida(2-5cm), menjao bih za bilo sta od opreme, hardscape, biljke, ribice, kozice, hranu, podlogu, a moze i za nesto vezano za teraristiku, moze i za manje ribica, a moze i za svih 30
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Apr 19, 2018 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam viška 15tak helena.
Može zamena za druge puževe, (nerite, jabučari), kozice ili neke manje ribice.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Futurebreeder
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Maj 2017
Poruke: 8
Lokacija: Beograd, Braće Jerkovic 143

PorukaPoslao: Sub Apr 28, 2018 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi, imam 20-30 Hemichromis lifalili ciklida(2-5cm), menjao bih za bilo sta od opreme, hardscape, biljke, ribice, kozice, hranu, podlogu, a moze i za nesto vezano za teraristiku, moze i za manje ribica, a moze i za svih 30
Ovaj oglas jos vazi, a sad imam i gupi za razmenu, nudite u inboks..😎😎😎
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Stasheetza




Registrovan: 09 Sep 2017
Poruke: 0
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2018 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam 3 barbusa,1 prugast,1 svetlo plavi i 1 tamno plavi, za neku travu,druge ribice ili sta vec ponudite Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Slepi_Putnik
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2013
Poruke: 129
Lokacija: Beograd, Batajnica

PorukaPoslao: Čet Maj 17, 2018 5:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo,

menjam dve lepe i zdrave ženke platike za kutijicu bilo koje hrane Smile hrane za ribice, naravno Smile

evo fotka jedne, iste su obe. Molim samo Beograd, pišite u DM.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 09, 2018 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jato razbora heteromorfe na maticnoj velicini, 11 komada, 1 kori sterbai i 1 paleatus. Zamena za sitniji beli pesak i kamen za ciklidni aq. Mogu slike da posaljem preko vibera. Novi Beograd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
somit
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 6
Lokacija: bgd - Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Jun 20, 2018 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poklanjam/menjam ... ako neko ima neke crvene biljcice za zamenu, mogu da secnem nesto sa slika kako se dogovorimo, ponegde imam crnu cupavu, i naravno barske puzeve, pa kome ne smeta.... samo Bgd licno preuzimanje
imam u visku Anubie, Limuna, Limuna mini, Bacopa
Image
Image
mogu i par ovih da cupnem, ali ne znam kako se zovu Sad
Image
Image


Poslednji put izmenio somit dana Sre Jun 20, 2018 9:02 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paddy




Registrovan: 26 Jun 2018
Poruke: 0
Lokacija: Beograd-Mirijevo

PorukaPoslao: Uto Jun 26, 2018 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dosta riccie, akvarijum sa CO2, dodajem tropicu zelenu, komad je na površini vode oko 20*20 moze i na manje komade, menjam za anubie, pogostemon helferi ili mahovinu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmena Plivac Razmena 0 Pet Maj 26, 2023 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koi skalari Beograd popindeed Ponuda 5 Pet Nov 05, 2021 1:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda - Beograd - spreman "plug... Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 12, 2020 6:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubie i pog.erectus, Novi Beograd manastiriste Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Dec 29, 2019 1:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Beograd Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 02, 2019 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License